Angličtina pro děti - Wattsenglish Online

Angličtina pro děti - Wattsenglish Online

3 měsíce angličtiny pro děti

Vstupte se svými dětmi ve věku 3-6 let do světa angličtiny. Nechte se vést krok za krokem cestou přirozeného osvojování nové řeči. Užívejte si s dětmi smysluplně strávený čas, který je naplněn hrou a výukou angličtiny. Děti se budou učit při setkávání s postavou rodilého mluvčího pomocí veselých videí, her a písniček a brzy porozumí jazyku běžného života. Nový kamarád vás vezme například do svého domu a zahrady, na maškarní bál nebo za hračkami. Vyzkoušejte si první dva dny zdarma. Po omezenou dobu nabízíme kurz za zaváděcí cenu se slevou 44%. Tak dlouho neváhejte.
3x týdně strávíte 20 minut ve společnosti Steva a jeho kamarádů. U všech aktivit je jasný návod. Na začátku každého dne se dozvíte, co vás čeká.

Metoda respektuje 4 základní fáze učení - 1. slyším, vidím, chci to říct; 2. opakuji a automatizuji; 3. reaguji; 4. mluvím.

Wattsenglish Online výuka je vysoce efektivní - děti se učí jazyk (slovíčka i gramatiku) okamžitě přirozeně používat v běžných situacích a jsou schopné velmi brzy porozumět, a dokonce samy začít v angličtině komunikovat.

Kurz obsahuje i aktivity bez počítače s materiály ke stažení.

Závěrečný den každého týdne výuky je věnován opakování a upevňování nově naučeného.

Tematické okruhy

 1. Úvod
 2. Ahoj
 3. Barvy
 4. Zahrada
 5. Hračky
 6. Tělo

Slovní zásoba

 • pozdravy
 • barvy
 • čísla
 • pohybová slovesa
 • dům
 • zahrada
 • hračky
 • části těla

Materiály ke stažení

 • pexeso
 • pracovní listy
 • omalovánky
 • obrázkové kartičky
 • mp3 poslechy

Garance rozsahu kurzu:

 • 20 minut 3x týdně
 • 27 výukových dní
 • 22 videoklipů a video písniček
 • 16 pracovních listů a omalovánek
 • délka kurzu je 3 měsíce, kurz však bude přístupný 1 rok (pokud kurz nestihnete projít celý v tomto čase, napište nám)

Garance kvality kurzu:

Ucelená a návazná výuka byla vyvinuta britskou společností Wattsenglish specializující se na výuku angličtiny dětí ve spolupráci s psychology, pedagogy a lingvisty. Metodou Wattsenglish se každý rok učí více než 8000 dětí ve více než 300 MŠ a ZŠ.

Garance metodiky

Vychází z přirozeného osvojování si řeči (podobně jako se učíme mateřštinu) a zároveň fixuje pevné gramatické základy. Maximálně motivační výuka, díky které děti chtějí mluvit a rodiče mají přehled o tom, co děti umí.
 

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Steve R. Watts

Jeden ze zakladatelů metody Wattsenglish, podle něhož získala i jméno.Vystudoval Kingston University, je držitelem Cambridgeského jazykového certifikátu CELTA. Je spoluautorem metodického materiálu „Průvodce metodikou výuky angličtiny v mateřské škole“, které vydalo Ministerstvo školství ČR.
 

Gabriela Kašparová

Zabývá se tvorbou online kurzů pro děti a dospělé. Vytvořila kurz Angličtina pro děti - Wattsenglish Online podle metodiky Steva a jeho kolegů. Vystudovala učitelství pro základní školy se specializací anglický jazyk na pedagogické fakultě v Hradci Králové. Je autorkou úspěšného kurzu anglického jazyka pro začátečníky s příběhem.

Osobní zkušenosti našich studentů, komentáře ke kurzu a reference.

179 hodnocení celkem

„Jsme nadšení. Mám dvě děti, které se chtějí každý den vracet k anglickým písničkám a videím. Mám velkou radost, že si díky vaší metodě vytvořili tak pozitivní vztah k dalšímu jazyku.”

Lenka Ježdíková, Náchod

„Dětem se angličtina WhattsEnglish ONLINE moc líbí, těší se na ni. Myslím, že J. A. Komenský by tuto školu hrou přivítal s radostí.”

Andrea Fišerová, Žatec

„Děkuji za možnost rozvíjet jazykové dovednosti svých dětí doma. Nejsem učitelka, ale díky vašemu přesnému vedení je pro mne procvičováním slovní zásoby a porozumění snadné.”

Jana Rančáková, Příbram

„Mluvím anglicky a vím, jak je obtížné změnit chybnou výslovnost, která byla naučena ve škole. Kurz jsem si koupila, protože chci, aby mé děti měly skvělou výslovnost od začátku. Myslím si, že poslech angličtiny od rodilého mluvčího je to nejlepší, co může být. ”

Zdenka Pazderková, Jihlava

„Překvapilo mě, že náš hyperaktiví syn, který u ničeho nevydrží, je s WattsEnglish ONLINE soustředěný vždy celých 20 minut.”

Pavla Slavíčková, Teplice

„Mám náročné zaměstnání, a tak mám na Honzíka čas vždy jen večer po návratu z práce. Na kurzu tak oceňuji především to, že nám dává 20 minut společných smysluplnných aktivit, při kterých objevujeme něco nového, bavíme se, hrajeme hry, běháme, skáčeme .. A že se jako přídavek učíme ještě anglicky? To je skvělý bonus :-)”

Ondřej Hladík, Praha

„Začali jsme před pár dny a že se budeme na angličtinu těšit, to jsem tedy nečekala.”

Adéla Rejlová, Kutná Hora

„Chtěla bych všem rodičům říci, že tohle je nejlepší angličtina, kterou jsem kdy s dětmi zkoušela.”

Petra Šrámková, Brno

„Naší Jíťu nejvíce baví videa a omalovánky. Vím, že máme “studovat” zhruba 20 minut denně, ale ona chce stále další videa, a tak někdy končíme až skoro po hodině.”

Gabriela Šůstková, Chotěboř

„Tohle není jen angličtina. To je skvělá různorodá náplň volného času tráveného s dětmi. Tvůrcům skládám poklonu a děkuji.”

Hanka Černíková, Letovice

„Je to náš první kurz angličtiny se čtyřletou Aničkou a jiný hledat ani nebudeme :)”

Zdeňka Dvořáková, Liberec

„Nevím, jak jste to dokázali, ale ta videa a písničky jsou tak chytlavé, že je nemůžu dostat z hlavy ani já.”

Lenka Horáková, Semily

„Tati, dáme dneska Steva a Meggie? Takovému přání naší holčičky se nedá odolat :-)”

Filip Hruška

Pojďte se učit se Stevem a jeho kamarády

Ukázková lekce zdarma

Angličtina pro děti - Wattsenglish Online
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina pro děti - Wattsenglish Online

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide