Angličtina pro strojírenství B1+

Angličtina pro strojírenství B1+

6 + 1 tematických kapitol

Specifický obor – specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Porozumíte odborným článkům, zapojíte se do diskuzí, bez obav se vyjádříte písemně. V kurzu se studenti seznámí s odbornou terminologií používanou v oblasti strojírenství a osvojí si mnoho zajímavostí z tohoto oboru. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Něco takhle udělaného tu chybělo!

Petr P.

Angličtina pro strojírenství B1+ je vhodná právě pro vás, pokud si chcete rozšířit slovní zásobu týkající se strojírenství, automobilového a zpracovatelského průmyslu a naučit se gramatiku potřebnou k využití této slovní zásoby.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

 

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, kde si zopakujete, co jste si v kurzu naučili. Po dokončení kurzu jsou studenti schopni pojmenovat materiály, různé druhy energií nebo např. výhody a nevýhody automatizace. Dále se naučí slovíčka potřebná pro porozumění bezpečnostním nařízením a kontrolním systémům. 

Garance rozsahu kurzu

  • 550+ multimediálních výukových stránek
  • 50+ stránek s výkladem
  • 400+ interaktivních cvičení
  • 450+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Do you speak English? ... No?

Ukázková lekce zdarma

Angličtina pro strojírenství B1+
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina pro strojírenství B1+

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide