Angličtina pro elektroenergetiku B1+

Angličtina pro elektroenergetiku B1+

6 + 1 tematických kapitol

Specifický obor – specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Tento kurz vám pomůže porozumět odborným článkům, zapojit se do diskuzí a bez obav se vyjádřit písemně. Vše bez toho, abyste strávili hodiny nad oborovým slovníkem. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Něco takhle udělaného tu chybělo!

Petr P.

Angličtina pro elektroenergetiku B1+ je určena pro studenty, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu o výrazy týkající se elektrické energie, obnovitelných i neobnovitelných zdrojů či elektrických systémů různého druhu a naučit se gramatiku potřebnou k využití této slovní zásoby. Jazykový základ pro tento kurz je úroveň B1.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

 

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol. V prvních šesti kapitolách se seznámíte se slovíčky a frázemi. Mimo to si studenti interaktivní formou procvičí přítomné časy, nepřímou řeč, modální slovesa, použití členů či kondicionály. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, kde si zopakujete, co jste se v kurzu naučili.

Garance rozsahu kurzu

  • 500+ multimediálních výukových stránek
  • 50+ stránek s výkladem
  • 400+ interaktivních cvičení
  • 500+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Do you speak English? ... No?

Ukázková lekce zdarma

Angličtina pro elektroenergetiku B1+
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina pro elektroenergetiku B1+

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide