AJ - Slovíčka pro IT B1

AJ - Slovíčka pro IT B1

4 tematické kapitoly

Prohlubte své anglické dovednosti z oboru IT v našem kurzu. Pracujete v sektoru informačních technologií nebo si teprve hledáte uplatnění či vás toto téma pouze zajímá? Potom je kurz slovíčka pro IT B1 pro vás. Všechny výklady i slovní zásoba je zaměřena právě na IT. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Slovíčka pro IT B1 je vhodný pro studenty na jazykové úrovni B1. Kurz se věnuje přímo frázím a slovní zásobě z oblasti informačních technologií. Cvičení jsou sestavena tak, aby si student tuto slovní zásobu osvojil a byl schopen ji používat v praxi.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém Vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Učivo je členěno do 4 tematických celků. Po absolvování kurzu bude student schopen použít základní pojmy a úkony spojené s obsluhou počítače, dále bude schopen popsat HW a SW nebo prezentovat v anglickém jazyce a psát e-maily.

Garance rozsahu kurzu

  • 150+ multimediálních výukových stránek
  • 15+ stránek s výkladem slovíček
  • 100+ interaktivních cvičení
  • 350+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Do you speak English? ... No?

Ukázková lekce zdarma

AJ - Slovíčka pro IT B1
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
AJ - Slovíčka pro IT B1

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide