Příprava na konverzační klub

Příprava na konverzační klub

Naučte se s angličtinou pracovat tak, abyste se i jako začátečníci dokázali jednoduše domluvit. Kurz Příprava na konverzační klub je doplňkem k našim online konverzačním klubům, díky kterým se zbavíte strachu z mluvení. Každý týden v klubu anglicky konverzujeme na jiné téma, na které se připravíte pomocí tohoto kurzu. Seznámíte se s novými slovíčky, procvičíte si jejich výslovnost a během konverzační lekce se už budete soustředit jen na reálnou a pohodovou konverzaci. 

1.490 Kč

Kurz Příprava na konverzační klub doplňuje online konverzační lekce a je určen pro úplné začátečníky, znalé začátečníky a pokročilé. Perfektně vás připraví na vaše nadcházející setkání v konverzačním klubu. Na klubovém setkáním se nezabýváme anglickou gramatikou, výklady ani procvičováním slovíček, ale naplno se věnujeme konverzaci.

Proto, abyste si ze setkání s ostatními studenty a lektorem odnesli co nejvíce, udělejte si každý týden krátkou přípravu. Díky ní z vás opadne strach a budete mluvit anglicky bez obav. Každý týden vás čeká krátká lekce, ve které se seznámíte s tématem a novými slovíčky a procvičíte si jejich výslovnost. Následně si slovíčka zapamatujete díky interaktivním cvičením a testům porozumění. 

Součástí jsou i nepovinná bonusová cvičení, ve kterých si vyzkoušíte odpovědi na otázky, které vás čekají v konverzačním klubu. K dispozici máte také pdf ke stažení, která si vytisknete a využijete je jako podklady během konverzační lekce. Studovat můžete jak na počítači, tak s mobilní aplikací, kterou máte od nás ke kurzu zdarma. V kurzu najdete 52 témat na celý rok pěkně pohromadě na jednom místě, a to pro každou úroveň zvlášť. Celkem tedy získáte přístup k 3x52 tématům a mini lekcím.

 

GARANCE ROZSAHU KURZU:

  • 2000+ multimediálních výukových stránek

  • 800+ stránek s výkladem

  • 1200+ interaktivních cvičení

  • 2500+ nových slovíček a frází

  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky

  • okamžitý překlad vybrané věty či slova

  • neomezený trénink výslovnosti

  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení

  • autentické audio poslechy

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

 

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím e-mailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

 

Ukázková lekce zdarma

Příprava na konverzační klub
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Příprava na konverzační klub

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide