Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Jedním uchem tam
a druhým také

Nejlepší jazyková podpora pro školy a učitele.

Online jazykové kurzy pro školy

Kurzy pro prvňáčky, středoškoláky i vysokoškoláky

  • nejlepší podpora pro školy i učitele na volné noze
  • nekonečné učební možnosti spolu s běžnou výukou
  • přehledný nástroj pro správu domácích úkolů
  • zábavná a nenásilná forma učení pro děti i dospělé
Vybrat kurz Zjistit víc
Online jazykové kurzy pro školy

Řekli o nás

Podívejte se na osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Kontaktujte nás

Zavedení výukového systému do Vaší školy můžeme řešit individuálně.

Napište nám

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Blended learning
jak s platformou pracovat.

Blended learning je ověřená a nejefektivnější forma výuky jazyků. Kurzy ONLINE jazyků jsou zpracovány tak, aby bylo možné studovat v kombinaci s živým učitelem, tedy formou blended. Každý kurz OJ obsahuje detailní přípravu pro lektora/učitele a podrobnou metodiku s postupy, jak studenty výukou vést a motivovat.

Dohled nad studenty

Podle pravidla „důvěřuj, ale prověřuj“ je výukový systém doslova prošpikován kontrolními a monitorovacími indikátory. Učitel tak o studiu každého svého studenta ví a má podrobný přehled o tom, kolik skutečně strávil času studiem, jak je v kurzu daleko, na kolik procent vyplňuje cvičení, kolik se naučil slovíček, jak se mu daří v porovnání s ostatními studenty a mnoho dalšího.

Jazykové okénko pro všechny dokořán

Hodina jazyka
nestojí den práce

Náš obsah je kompatibilní s učebnicemi používanými na základních, středních a vysokých školách. Vybraný kurz můžou učitelé používat nejen přímo ve výuce prostřednictvím elektronické tabule nebo osobních elektronických zařízení žáků ale i pro jejich samostudium a domácí úkoly. Systém přehledně ukazuje plnění zadaných cvičení, pokrok i stagnaci jednotlivých žáků. Nedělejte z učení mučení a nabídněte žákům zábavnější a efektivní cestu k cizímu jazyku.

Kontaktujte nás

Jazykový kurz se nemusí vychodit.
Stačí vyklikat.

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém vede studenta učivem vybraného jazyka intuitivně, ani si nevšimne a má to za sebou. Aby se neztratil, vždy je připravena jedna obrazovka s přesným zadáním. A kdyby cokoli, naši lektoři jsou k dispozici na emailu a v chatovacím okénku.

Udržíme pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk.

Smyslůplná výuka

Zapojíme všechny smysly. Učíme ve vybraném jazyce číst, mluvit, psát a rozumět. V každé lekci se osvojují nová slovíčka a gramatika, která se následně procvičují tak dlouho, jak je potřeba.

Limitovaná motivační videa

Motivace studentů nás opravdu zajímá! Jedním z motivačních nástrojů je kolekce vyhodnocovacích videí, které se studentům zobrazí po absolvování jakéhokoli cvičení. Podle toho, na kolik procent student dané cvičení splní.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

Online kurzy a kombinovaná výuka, zvyšují zájem žáků o studium a zlepšují jejich studijní výsledky, což nás těší nejvíce. Zaváděli jsme online kurzy a kombinovanou výuku s velkým úspěchem do více než 400 škol a věříme, že stejný přístup k výuce bude efektivní i ve Vaší škole. Vybírat můžete z více než 80 jazykových kurzů. Nově nabízíme i nejazykové online kurzy, které jsme připravili dle praktických požadavků učitelů. Kurzy jsou metodicky zpracované tak, aby odpovídaly potřebám škol a vycházejí z RVP.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

Certifikujte se, prosím

Všechny kurzy je možné zakončit získáním našeho certifikátu ONLINE jazyků. Veškeré kurzy pro školy odpovídají Společnému evropskému referenčnímu rámci pro jazyky (SERRJ) a studenty metodicky vedou a připravují ke složení mezinárodních zkoušek.

Akreditace MŠMT a SERRJ

ONLINE jazyky mají vytvořený výukový obsah přímo pro potřeby českých studentů. Většina našich jazykových kurzů je akreditováno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Kontaktujte nás

Zavedení výukového systému do Vaší školy můžeme řešit individuálně.

Napište nám

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide

Pomůžeme Vám s výběrem kurzu