Angličtina pro finanční sféru B2+

Angličtina pro finanční sféru B2+

4 tematické kapitoly

Připravili jsme pro vás profesní kurz pro finanční sféru! Zdokonalte svou angličtinu ve finančním oboru a pobavte se u poslechů rodilých mluvčích v podobě rozhovorů moderátora s finančním specialistou. Zároveň procvičuje všechny jazykové dovednosti - čtení, poslech, mluvený a písemný projev a gramatiku. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Angličtina pro finanční sféru B2+ je pro vás skvělou volbou, pokud ovládáte jazykovou úroveň B2. Studium je vhodné pro administrativní pracovníky, ekonomomy a bankéře. Kurz učí odbornou slovní zásobu a fráze, které procvičuje na praktických příkladech. V jednotlivých kapitolách se kromě finanční sféry zaměřujeme i na gramatiku.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.
Kurz je rozdělený do 4 tematických kapitol, které se týkají účetnictví, plateb, finančního plánování a společnosti. Kurz se soustředí na zvládnutí základní slovní zásoby týkající se účetnictví a na fráze, které se v business sféře používají.

Garance rozsahu kurzu

  • 450+ multimediálních výukových stránek
  • 85+ stránek s výkladem
  • 350+ interaktivních cvičení
  • 450+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.


Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Do you speak English? ... No?

Ukázková lekce zdarma

Angličtina pro finanční sféru B2+
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina pro finanční sféru B2+

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide