AJ - Slovíčka pro finance B1

AJ - Slovíčka pro finance B1

4 tematické kapitoly

Pracujete v oblasti financí a potřebujete si rozšířit slovní zásobu? Pak je tento kurz právě pro vás. Zdokonalte svou angličtinu ve světě peněžních toků. Čeká na vás problematika účetnictví, faktur, daní, grafů a spousta dalšího. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a rozšiřte svůj anglický obzor.

Slovíčkový kurz pro finance B1 je určen pro ty, co již mají zkušenosti s angličtinou a rádi by si rozšířili své jazykové schopnosti o další slovíčka. Je určen pro ty, kteří angličtinu využívají v zaměstnání anebo mají zájem rozšířit si své znalosti. 

Každý den máte k dispozici originální poslechy a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je přehledně rozdělený do 4 kapitol, které se dělí do 12 podkapitol. Každá kapitola má své zaměření. V kurzu naleznete slovíčka např. z finančního plánování, různé účetní transakce či užitečné fráze.

GARANCE ROZSAHU KURZU

  • 170+ multimediálních výukových stránek
  • 140+ interaktivních cvičení
  • 470+nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Do you speak English? ... No?

Ukázková lekce zdarma

AJ - Slovíčka pro finance B1
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
AJ - Slovíčka pro finance B1

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide