Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Jazykový pokrok
za krokem

Firemní jazykové vzdělávání konečně pod kontrolou

Online jazykové kurzy pro firmy

Kurzy pro začátečníky a pokročilé i pro různé profesní specializace

  • Jazykové vzdělávání zaměstnanců online.
  • Měřitelný a kontrolovatelný posun ve výuce.
  • Učení nemusí být na úkor pracovního času.
  • Vyvinuto ve spolupráci s personalisty.
Vybrat kurz Zjistit víc
Online jazykové kurzy pro firmy

Řekli o nás

Podívejte se na osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Kontaktujte nás

Připravíme vám individuální firemní nabídku výuky 6 světových jazyků.

Napište nám

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Online jazykové vzdělávání vedeme
K úspěchu

Od roku 2005 sbíráme zkušenosti a stali jsme se specialisty na „nedocházení“ do jazykovek. U nás se cizí jazyky přizpůsobují studentovi a jeho tempu. S námi získáte kvalitu soukromých lekcí za cenu skupinových. 15 profesionálních lektorů, 2 metodičky, 8 proofreaderů, 10 lidí v podpoře a administrativě. 6 světových jazyků. Mnoho škol cizí jazyky učí. My je naučíme.

Jazykové problémy se řeší domluvou
Ne výmluvou

Docházka firemních studentů do jazykových škol obvykle nepřekročí 62 %. Zaměstnavatel kurzy nakoupí a pak mu nezbývá nic jiného než doufat, že zaměstnanci kurzy vychodí. Přestaňte doufat. Získejte přehled. O studiu, o pokrocích, o výsledcích testů.

Na konci každé kapitoly online kurzů čeká na studenta rekapitulační test. Kurz pak uzavírá velký test a celkové opakování. Reporty ve formě přehledných grafů najdete zpřístupněné online jen pro vás. Studenty testujeme, ale i chválíme a motivujeme. Budou chtít pokračovat. A vy také.

Graf úspěšnosti

Nízkonákladové studium
bez dalších výdajů

Za půlroční jazykový kurz pro jednoho zaměstnance zaplatíte 2 490 Kč. Při hromadném nákupu šijeme nabídku na míru – od bonusových kurzů zdarma až po neomezený měsíční paušál. Neplatíte za učebnice ani vám nepropadnou peníze za nevychozené lekce.

Kontaktujte nás

BUDOUCNOST JAZYKOVÝCH KURZŮ
STAČÍ JE JEN VYKLIKAT

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém provází studenta výukou jazyka intuitivně, ani si nevšimne a má to za sebou. Aby se neztratil, připravili jsme pro něj vždy jednu obrazovku s přesným zadáním. A kdyby si nevěděl rady, naši lektoři jsou mu k dispozici na chatu i e-mailu.

Udržíme pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk.

Smyslůplná výuka

Zapojíme všechny smysly a studenty vtáhneme do výuky. Ve vybraném jazyce se naučí skvěle číst, mluvit, psát a rozumět. V každé lekci si osvojí nová slovíčka a gramatiku, kterou si následně procvičují tak dlouho, jak potřebují.

SOUKROMÁ LEKCE PRO KAŽDÉHO

Opravdu soukromá lekce. Nikdo nikoho neruší, nezdržuje, na nikoho se nečeká. Student nemusí začínat od základů, vybere si svou úroveň a studuje svým vlastním tempem. Beze stresu a v pohodě.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

Vyučujeme obecné i profesní kurzy v 6 světových jazycích. S jedním ročním kurzem angličtiny projde student 100 hodin výkladů a cvičení a zlepší se tak o jednu jazykovou úroveň. Zapamatuje si minimálně 3 nová slovíčka a fráze denně, celkem 1200 za rok. Každé slovíčko si nejen napíše, ale i poslechne a vysloví. Už nebude během jednání s klientem tápat, jak je to správně. Díky videovýkladům zapojí obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojí si gramatická pravidla, která opravdu při své práci využije. Máte vlastní představu? Ozvěte se nám. Specifický výukový obsah pro vaše zaměstnance vám splníme na přání.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

ZA SVÉ ZNALOSTI ZÍSKÁ STUDENT CERTIFIKÁT

Nabízené kurzy může student zakončit získáním našeho certifikátu. Vybrané kurzy jsou pak komplexní přípravou k mezinárodním zkouškám.

Garantujeme kvalitu výuky

Vytvořili jsme nejlepší vzdělávací systém v Čechách, od Čechů pro Čechy. Metodiku a studijní obsahy jsme vytvořili podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford.

Řekli o nás

„Jsem ráda, že na našem trhu existuje tak vynikající, originální a vysoce kvalitní projekt a smekám před týmem lidí, kteří jej sestavili.”

Bohdana K., Smartemailing.cz

VIP FIREMNÍ KONZULTANT JEN PRO VÁS

S nákupem více kurzů vám na přání dodáme i firemního konzultanta. Zavede výukový systém do vaší firmy a bude za vás sledovat pokrok zaměstnanců a motivovat je ke studiu. Vyhodnotí jejich posun a operativně bude řešit případné změny vašich požadavků. Chcete VIP servis? Napište nám.

Prodloužená ruka po ruce

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Kontaktujte nás

Připravíme vám individuální firemní nabídku výuky 6 světových jazyků.

Napište nám

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Kontaktní formulář

 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide