Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Jazykový pokrok
za krokem

Firemní jazykové vzdělávání konečně pod kontrolou.

Online jazykové kurzy pro firmy

Kurzy pro začátečníky a pokročilé i pro různé profesní specializace.

  • Jazykové vzdělávání zaměstnanců online
  • Měřitelný a kontrolovatelný posun ve výuce
  • Učení nemusí být na úkor pracovního času
  • Vyvinuto ve spolupráci s personalisty
Vybrat kurz Zjistit víc
Online jazykové kurzy pro firmy

Řekli o nás

Podívejte se na osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Kontaktujte nás

Připravíme Vám individuální firemní nabídku výuky čtyř světových jazyků.

Napište nám

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Online jazykové vzdělávání vedeme.
K úspěchu.

Od roku 2005 sbíráme zkušenosti a stali jsme se specialisty na nedocházení do jazykovek. Učíme individuálním tempem,
v kvalitě soukromých lekcí, za cenu skupinových. 15 profesionálních lektorů, 2 metodičky, 8 proofreaderů, 10 lidí v podpoře a administrativě. 5 světových jazyků. Spousta škol učí. My naučíme.

Jazykové problémy se řeší domluvou.
Ne výmluvou.

Docházka firemních studentů do jazykových škol obvykle nepřekročí 62%. Zaměstnavatel kurzy nakoupí a pak mu nezbývá, než doufat. Přestaňte doufat. Získejte přehled. O studiu, o pokrocích, o výsledcích testů.

Na konci každé kapitoly je rekapitulační test. Kurz uzavírá velký test a opakování v trvání jednoho měsíce. Reporty ve formě přehledných grafů jsou přístupné online. Studenty testujeme a chválíme. Budou chtít pokračovat.

Graf úspěšnosti

Nízkonákladové studium
bez dalších výdajů

Za půlroční jazykový kurz pro jednoho zaměstnance zaplatíte 2 490 Kč. Při hromadném nákupu šijeme nabídku na míru - od bonusových kurzů zdarma až po neomezený měsíční paušál. Neplatíte za učebnice ani vám nepropadnou peníze za nevychozené lekce.

Kontaktujte nás

Jazykový kurz se nemusí vychodit.
Stačí vyklikat.

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém vede studenta učivem vybraného jazyka intuitivně, ani si nevšimne a má to za sebou. Aby se neztratil, vždy je připravena jedna obrazovka s přesným zadáním. A kdyby cokoli, naši lektoři jsou na emailu k dispozici.

Udržíme pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk.

Smyslůplná výuka

Zapojíme všechny smysly. Učíme ve vybraném jazyce číst, mluvit, psát a rozumět. V každé lekci se osvojují nová slovíčka a gramatika, které se následně procvičují tak dlouho, jak je potřeba.

One man show

Opravdu soukromá lekce. Nikdo nikoho neruší, nezdržuje, nečeká se na slovo. Není nutné začínat od základů, lze si vybrat adekvátní úroveň a studovat svým tempem a bez stresu. Jako doma.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

Ve čtyřech světových jazycích vyučujeme obecné i profesní kurzy. Jeden roční kurz obsahuje 100 hodin výkladů a cvičení. Studenti si zapamatují více než 1 200 nových slovíček a frází. Zapojí obrazovou, čtecí i poslechovou paměť. Osvojí si gramatická pravidla. Mají k dispozici výukové a motivující videovýklady a neomezený trénink výslovnosti, slovíček a frází. Máte vlastní představu? Specifický výukový obsah pro Vaše zaměstnance plníme na přání.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

Certifikujte se, prosím

Všechny kurzy je možno zakončit získáním našeho certifikátu, vybrané kurzy jsou kompletní přípravou k mezinárodním zkouškám. Stačí si vybrat jaký certifikát potřebujete získat a u nás zvolit ten správný kurz.

Garantujeme kvalitu výuky

Máme nejlepší vzdělávací systém vyrobený v Čechách, Čechy pro Čechy. Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a dle mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford.

Řekli o nás

„Jsem ráda, že na našem trhu existuje tak vynikající, originální a vysoce kvalitní projekt a smekám před týmem lidí, kteří jej sestavili.”

Bohdana K., Smartemailing.cz

Prodloužená ruka po ruce

S nákupem více kurzů dodáme na přání i firemního konzultanta. Zavede výukový systém do firmy, bude za vás sledovat a motivovat lidi ke studiu, vyhodnocovat jejich pokrok a operativně řešit případné změny vašich požadavků. Pro VIP servis nás kontaktujte zde.

Prodloužená ruka po ruce

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Kontaktujte nás

Připravíme Vám individuální firemní nabídku výuky čtyř světových jazyků.

Napište nám

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide

Pomůžeme Vám s výběrem kurzu