Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Jen počkej zají...

Už nečekejte a naučte se rusky!

Ruština pro samouky
online

Kurzy ruštiny pro začátečníky

  • Kurzy ruštiny pro všechny.
  • Vysoce efektivní a individuální výuka.
  • Jen 20 minut denně.
  • Učte se kdykoliv a odkudkoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc
Kurzy ruštiny online

Zkušenosti našich studentů

Osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Koupit online

Vyberte si ze široké nabídky našich kurzů.

Vybrat kurz

Ukázková lekce zdarma

Objevte možnosti výuky. Vyzkoušejte lekci zdarma.

Vyzkoušet

JAZYKOVÝ KURZ NEMUSÍTE VYCHODIT – JEN VYKLIKAT

Kdykoliv a kdekoliv. Učte se ruštinu a šetřete čas. Pokračujte tam, kde jste naposled skončili. Udržujte každodenní kontakt s ruštinou. Nedělejte, co vás nebaví. Co ale můžete, je konečně se naučit rusky!

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Využijete čas na učení
do poslední tečky

Stačí Vám pouze 20 minut denně, abyste udrželi pokrok. Výukový systém vás povede učivem ruského jazyka intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, připravili jsme pro vás vždy jednu obrazovku s přesným zadáním. A kdybyste si nevěděli rady, naši lektoři jsou vám k dispozici na chatu i e-mailu.

Vaši pozornost udržíme všemi deseti

Motivace je klíčem k úspěchu. A my vás motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, herní prvky, motivační maily a videolektor, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Chválíme, povzbuzujeme a bavíme vás. Učení hrou. V hravém a motivujícím prostředí online jazyků vám učení ruštiny půjde samo!

Výuka všemi smysly

Zapojte všechny smysly. Naučíme vás rusky číst, mluvit, psát i rozumět. V každé lekci se naučíte nová slovíčka a gramatiku a procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Nebudete mít pocit, že se učíte, ale že si hrajete. Konečně si slovíčka i gramatiku zapamatujete a budete je umět použít ve větě. S námi tu ruštinu zmáknete.

V HLAVNÍ ROLI JSTE VY

Vskutku soukromá lekce. Žádné vyrušování, zdržování. Nečekáte, až se dostanete ke slovu. V hlavní roli jste vy. A vy si určujete i tempo studia. Nezačínejte od úplných základů, vyberte si jazykovou úroveň, která vyhovuje vám.

OTESTUJTE SI, CO UŽ UMÍTE, A ZDOLEJTE DALŠÍ ÚROVEŇ

Každý měsíc si uděláte rekapitulační test. Na konci kurzu vás pak čeká velký test a celkové měsíční opakování. Zhodnoťte průběh vašeho studia, pochvalte se a odměňte za dobře odvedenou práci. Budete chtít pokračovat.

Udržíme pozornost všemi deseti

Jsme obrovští obsahem i rozsahem

Kurz ruštiny obsahuje 60 hodin výkladů a cvičení. Zapamatujete si více než 600 slovíček a frází. aždé slovíčko si nejen napíšete, ale i poslechnete a vyslovíte. Už nebudete pochybovat o tom, jak je to správně. Díky videovýkladům zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která opravdu využijete.

ZA SVÉ ZNALOSTI ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT

Nabízené kurzy je možné zakončit získáním našeho certifikátu. Vybrané kurzy jsou komplexní přípravou k mezinárodním zkouškám.

Garance kvality výukových obsahů

Platforma Online jazyky je špičkový vzdělávací systém vytvořený v Čechách – od Čechů pro Čechy. Metodika a studijní obsahy vznikly podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford
Kurzy ruštiny online

Žádné další výdaje
STUDUJTE ZA PÁR KORUN

Celý jeden měsíc ruštiny vás vyjde na méně, než byste dali za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo jednu soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, jízdenky ani parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce. Ostatně, přesvěčte se v našem eshopu.

A výmluvy už nemají šanci

Dali jste šanci ruštině, ale výuka vás zklamala? Studium ruštiny online vás pohltí. Stačí 20 minut denně. Studujte vlastním tempem a učte se tak, jak to vyhovuje vám. Procvičujte ruštinu hravě a sledujte pokroky, které každý den děláte. Ani si nevšimnete, že se učíte, a na konci kurzu zjistíte, že už se těšíte na další pokračování. Vyberte si kurz a za pár minut už studujete online.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide