Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Mluvíme snad španělsky?

Ano!

Španělština online
pro samouky

Kurzy španělštiny pro začátečníky a pokročilé i pro různé profesní specializace

  • Kurzy španělštiny pro všechny.
  • Individuální, vysoce efektivní výuka.
  • Šetříme váš čas i peníze. Stačí 20 minut denně.
  • Kdykoliv a odkudkoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc

Řekli o nás

Podívejte se na osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

JAZYKOVÝ KURZ NEMUSÍTE VYCHODIT – JEN VYKLIKAT

Učte se španělštinu kdykoliv a kdekoliv. Šetřete čas. Pokračujte přesně tam, kde jste naposled skončili. Udržujte kontakt se španělštinou každý den. Nemusíte dělat, co vás nebaví. Co ale můžete, je naučit se španělsky. Konečně.

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Čas na učení využijete
do poslední tečky

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém vás provází výukou španělského jazyka intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, připravili jsme pro vás vždy jednu obrazovku s přesným zadáním. A kdybyste si nevěděli rady, naši lektoři jsou vám k dispozici na chatu i e-mailu.

Udržíme pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk.

Smyslůplná výuka

Zapojte všechny smysly. Naučíme vás španělsky číst, psát, rozumět i mluvit. V každé lekci se naučíte nová slovíčka a gramatiku a procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Nebudete mít pocit, že se učíte, ale že si hrajete. Konečně si slovíčka i gramatiku zapamatujete a budete je umět použít ve větě. S námi tu španělštinu zdoláte.

V HLAVNÍ ROLI JSTE VY

Vskutku soukromá lekce. Žádné vyrušování ani zdržování. Nečekáte, až se dostanete ke slovu. V hlavní roli jste vy. A vy si určujete i tempo studia. Nemusíte zas a znova začínat od úplných základů, vyberte si jazykovou úroveň, která vyhovuje vám.

OTESTUJTE SI, CO UŽ UMÍTE, A ZDOLEJTE DALŠÍ ÚROVEŇ

Každý měsíc si uděláte rekapitulační test. Na konci kurzu vás pak čeká velký test a celkové měsíční opakování. Zhodnoťte průběh vašeho studia, pochvalte se a odměňte za dobře odvedenou práci. Budete chtít pokračovat.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

S jedním ročním kurzem španělštiny projdete 100 hodin výkladů a cvičení a zlepšíte se tak o jednu jazykovou úroveň. Zapamatujete si minimálně 3 nová slovíčka a fráze denně, celkem 1200 za rok. Každé slovíčko si nejen napíšete, ale i poslechnete a vyslovíte. Už nebudete pochybovat o tom, jak je to správně. Díky videovýkladům zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která opravdu využijete.

ZA SVÉ ZNALOSTI ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT

Nabízené kurzy můžete zakončit získáním našeho certifikátu. Vybrané kurzy jsou pak komplexní přípravou k mezinárodním zkouškám.

ČESKÁ PLATFORMA S MEZINÁRODNÍ KVALITOU OBSAHU

Platforma Online jazyky je špičkový vzdělávací systém vytvořený v Čechách – od Čechů pro Čechy. Metodika a studijní obsahy vznikly podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

ŽÁDNÉ DALŠÍ VÝDAJE
STUDUJTE ZA PÁR KORUN

Celý jeden měsíc španělštiny vás vyjde na méně, než byste dali za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo jednu soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, jízdenky ani parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce. Ostatně, přesvědčte se v našem eshopu.

Konec výmluvám

Naučte se konečně španělsky. Zapomeňte na nudné učebnice pro samouky – učte se hravě a zábavně. Společně překonáme všechny překážky a najdeme vaši správnou studijní cestu. Nemusíte nikam dojíždět nebo se bát nepříjemného hodnocení před skupinou dalších studentů. V Online jazycích vás z pohodlí vašeho domova motivujeme i kontrolujeme, bavíme i chválíme. Ani si nevšimnete, že se učíte, a na konci kurzu zjistíte, že už se těšíte na další pokračování. Klikněte na tlačítko koupit a zdolejte španělštinu.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide