Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Němí v němčině?

Rozšprechtíme vás online.

Němčina online
pro samouky

Kurzy němčiny pro začátečníky a pokročilé.

  • Kurzy němčiny pro všechny.
  • Individuální, vysoce efektivní výuka.
  • Šetříme váš čas i peníze. Stačí 20 minut denně.
  • Odkudkoliv a kdykoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc
>Němčina pro samouky

Řekli o nás

Podívejte se na osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Jazykový kurz nemusíte vychodit. Jen vyklikat.

Učte se němčinu kdykoliv a kdekoliv. Šetřete čas. Pokračujte přesně tam, kde jste naposled skončili. Udržujte kontakt s němčinou každý den. Nemusíte dělat co vás nebaví. Co můžete, je naučit se německy. Konečně. Učení němčiny nebylo nikdy jednodušší. Nabízíme vám možnost unikátní výuky online.

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Čas na učení využijete
do poslední tečky

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém vás povede učivem německého jazyka intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, vždy je vám připravena jedna obrazovka s přesným zadáním. A kdyby cokoli, naši lektoři jsou vám na emailu k dispozici.

Udržíme pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk.

Smyslůplná výuka

Zapojte všechny smysly a vnímejte, co pro vás můžeme udělat. Naučíme vás německy číst, mluvit, psát a rozumět. V každé lekci si osvojujete nová slovíčka a gramatiku, které následně procvičujete tak dlouho, jak je potřeba.

One man show

Opravdu soukromá lekce. Nikdo vás neruší, nezdržuje, nečekáte, až se dostanete ke slovu. Už nemusíte začínat od základů, vyberte si úroveň, která vám vyhovuje.

Testujte se a chvalte se. Budete chtít pokračovat.

Na konci každého měsíce vás čeká rekapitulační test. Na konci kurzu je to velký test a opakování v délce jednoho měsíce. Zobrazte si podrobný průběh vašeho studia a pochvalte se za dobře odvedenou práci.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

Jeden roční kurz němčiny obsahuje 100 hodin výkladů a cvičení. Zapamatujete si více než 1 200 slovíček a frází. Zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť. Osvojíte si gramatická pravidla. Máte k dispozici výukové a motivující video výklady a neomezený trénink výslovnosti, slovíček a frází.

Certifikujte se, prosím

Všechny kurzy je možno zakončit získáním našeho certifikátu, vybrané kurzy jsou kompletní přípravou k mezinárodním zkouškám. Stačí si vybrat jaký certifikát potřebujete získat a u nás zvolit ten správný kurz.

Garantujeme kvalitu výukových obsahů

Máme nejlepší vzdělávací systém vyrobený v Čechách, Čechy pro Čechy. Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a dle mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

Nízkonákladové studium
bez dalších výdajů

Celý jeden měsíc němčiny vás v přepočtu vyjde na méně než jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo za soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, za jízdenky ani za parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce. Ostatně, přesvěčte se v našem eshopu.

Konec výmluvám

Už nemusíte chodit do kurzů němčiny a doufat, že se na vás něco konečně nalepí. Už se nemusíte trápit se nudnou učebnicí pro samouky. Pro nás nejste samouk. Pro nás jste partner. Němčina online je zábavným a hravým, přesto efektivním a rozsáhlým systémem výuky. Zapomeňte na stres, dojíždění, zameškané hodiny, placení parkovného, chuť na záškoláctví a pak pocit viny, že jste se zase nikam neposunuli. S námi dosáhnete nejenom pokrok ve vědomostech, ale i uznávaný certifikát. Váháte ještě?

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide

Pomůžeme Vám s výběrem kurzu