Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Němí v němčině?

Rozšprechtíme vás online

Němčina online
pro samouky

Kurzy němčiny pro začátečníky a pokročilé

  • Kurzy němčiny pro všechny.
  • Individuální, vysoce efektivní výuka.
  • Šetříme váš čas i peníze. Stačí 20 minut denně.
  • Kdykoliv a odkudkoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc
>Němčina pro samouky

Řekli o nás

Podívejte se na osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

JAZYKOVÝ KURZ NEMUSÍTE VYCHODIT – JEN VYKLIKAT

Učte se němčinu kdykoliv a kdekoliv. Šetřete čas. Pokračujte přesně tam, kde jste naposled skončili. Udržujte kontakt s němčinou každý den. Nemusíte dělat co vás nebaví. Co ale můžete, je naučit se německy. Konečně.

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Čas na učení využijete
do poslední tečky

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém vás provází výukou německého jazyka intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, připravili jsme pro vás vždy jednu obrazovku s přesným zadáním. A kdybyste si nevěděli rady, naši lektoři jsou vám k dispozici na chatu i e-mailu.

Udržíme pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk.

Smyslůplná výuka

Zapojte všechny smysly. Naučíme vás německy číst, psát, rozumět i mluvit. V každé lekci se naučíte nová slovíčka a gramatiku a procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Nebudete mít pocit, že se učíte, ale že si hrajete. Konečně si slovíčka i gramatiku zapamatujete a budete je umět použít ve větě. S námi tu němčinu zdoláte.

V HLAVNÍ ROLI JSTE VY

Vskutku soukromá lekce. Žádné vyrušování ani zdržování. Nečekáte, až se dostanete ke slovu. V hlavní roli jste vy. A vy si určujete i tempo studia. Nemusíte zas a znova začínat od úplných základů, vyberte si jazykovou úroveň, která vyhovuje vám.

OTESTUJTE SI, CO UŽ UMÍTE, A ZDOLEJTE DALŠÍ ÚROVEŇ

Každý měsíc si uděláte rekapitulační test. Na konci kurzu vás pak čeká velký test a celkové měsíční opakování. Zhodnoťte průběh vašeho studia, pochvalte se a odměňte za dobře odvedenou práci. Budete chtít pokračovat.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

S jedním ročním kurzem němčiny projdete 100 hodin výkladů a cvičení a zlepšíte se tak o jednu jazykovou úroveň. Zapamatujete si minimálně 3 nová slovíčka a fráze denně, celkem 1200 za rok. Každé slovíčko si nejen napíšete, ale i poslechnete a vyslovíte. Už nebudete pochybovat o tom, jak je to správně. Díky videovýkladům zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která opravdu využijete.

ZA SVÉ ZNALOSTI ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT

Nabízené kurzy můžete zakončit získáním našeho certifikátu. Vybrané kurzy jsou pak komplexní přípravou k mezinárodním zkouškám.

ČESKÁ PLATFORMA S MEZINÁRODNÍ KVALITOU OBSAHU

Platforma Online jazyky je špičkový vzdělávací systém vytvořený v Čechách – od Čechů pro Čechy. Metodika a studijní obsahy vznikly podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

ŽÁDNÉ DALŠÍ VÝDAJE
STUDUJTE ZA PÁR KORUN

Celý jeden měsíc němčiny vás vyjde na méně, než byste dali za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo jednu soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, jízdenky ani parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce. Ostatně, přesvěčte se v našem eshopu.

Konec výmluvám

Trápí vás zameškané lekce a pocit, že jste se na kurzech němčiny zase nikam neposunuli? S Online jazyky uvidíte pokrok, který každý den uděláte. Nudné učebnice pro samouky vyměňte za hravé procvičování němčiny. A to vše z pohodlí vašeho domova bez stresu z dojíždění. S Online jazyky získáte nejen prvotřídní jazykové dovednosti, ale i uznávaný certifikát. Stačí kliknout na tlačítko koupit a za pár minut už s námi studujete.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide