Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Jazykové kurzy pro samouky

Naberte správný kurz.

Jazykové kurzy
pro samouky

Jazykové kurzy pro začátečníky a pokročilé i pro různé profesní specializace.

  • Jazykové kurzy pro všechny.
  • Angličtina, němčina, francouzština, španělština.
  • Šetříme váš čas i peníze. Stačí 20 minut denně.
  • Odkudkoliv a kdykoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc

Proč online jazyky?

Zjistěte další výhody výukového systému onlinejazyky.cz.

Zjistit víc

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Jazykový kurz nemusíte vychodit. Jen vyklikat.

Učte se z jazykových kurzů kdykoliv a kdekoliv. Šetřete čas. Pokračujte přesně tam, kde jste naposled skončili. Udržujte kontakt s jazykovými kurzy každý den. Nemusíte dělat co vás nebaví. Co můžete, je naučit se anglicky, francouzsky, německy či španělsky. Konečně.

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Čas na učení využijete
do poslední tečky

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém vás povede učivem jazykových kurzů intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, vždy je vám připravena jedna obrazovka s přesným zadáním. A kdyby cokoli, naši lektoři jsou vám na emailu k dispozici.

Udržíme vaši pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk. V motivujícím prostředí online jazykových kurzů vám učení jazyků půjde samo!

Smyslůplná výuka

Zapojte všechny smysly a vnímejte, co pro vás můžeme udělat. V jazykových kurzech Vás naučíme číst, mluvit, psát a rozumět. V každé lekci našich jazykových kurzů si osvojujete nová slovíčka a gramatiku, které následně procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Učte se online, učte se smysluplně. Výuka v našich jazykových kurzech je postavená na hravých principech, které otevřou vaši mysl ke vnímání nových informací.

One man show

Opravdu soukromá lekce. Nikdo vás neruší, nezdržuje, nečekáte, až se dostanete ke slovu. Už nemusíte začínat od základů, vyberte si úroveň, která vám vyhovuje.

Testujte se a chvalte se. Budete chtít pokračovat.

Na konci každého měsíce vás v našem jazykovém kurzu čeká rekapitulační test. Na konci jazykového kurzu je to velký test a opakování v délce jednoho měsíce. Zobrazte si podrobný průběh vašeho studia a pochvalte se za dobře odvedenou práci.

Udržíme pozornost všemi deseti

Jazykové kurzy obrovské rozsahem i obsahem

Jeden roční jazykový kurz obsahuje 100 hodin výkladů a cvičení. Zapamatujete si více než 1 200 slovíček a frází. Zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť. Osvojíte si gramatická pravidla. Máte k dispozici výukové a motivující video výklady a neomezený trénink výslovnosti, slovíček a frází.

Certifikujte se, prosím

Všechny jazykové kurzy je možno zakončit získáním našeho certifikátu, vybrané kurzy jsou kompletní přípravou k mezinárodním zkouškám. Stačí si vybrat jaký certifikát potřebujete získat a u nás zvolit ten správný kurz.

Garantujeme kvalitu výukových obsahů

Máme nejlepší vzdělávací systém vyrobený v Čechách, Čechy pro Čechy. Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a dle mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

Nízkonákladové studium
bez dalších výdajů

Za roční jazykový kurz angličtiny zaplatíte 2 990 Kč po přepočtu jen 230 Kč měsíčně. To je stejně jako za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo za soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, za jízdenky ani za parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce.

Konec výmluvám

Výuka v online jazykových kurzech není povinností, je zábavou. Konec výmluvám na nedostatek času na učení. Začínáte stále znova a znova a přestáváte po čase, protože vám chybí vůle a motivace? Pro nás nejste samouk, jste partner! V našich jazykových kurzech Vás naučíme interaktivně, intuitivně a individuálně. S opravdovými pokroky a chutí pokračovat v navazujícím jazykovém kurzu.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide