Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Ciao!

Italština pro samouky
online

Kurzy italštiny pro začátečníky

  • Kurzy italštiny pro všechny.
  • Vysoce efektivní a individuální výuka.
  • Jen 20 minut denně.
  • Kdykoliv a odkudkoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc
Kurzy italštiny online

Zkušenosti našich studentů

Osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Koupit online

Vyberte si ze široké nabídky našich kurzů.

Vybrat kurz

Ukázková lekce zdarma

Objevte možnosti výuky. Vyzkoušejte lekci zdarma.

Vyzkoušet

JAZYKOVÝ KURZ NEMUSÍTE VYCHODIT – JEN VYKLIKAT

Kdykoliv a kdekoliv. Učte se italštinu a šetřete čas. Pokračujte tam, kde jste naposled skončili. Udržujte každodenní kontakt s italštinou. Nedělejte, co vás nebaví. Co ale můžete, je konečně se naučit italsky!

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Využijete čas na učení
do poslední tečky

Stačí Vám pouze 20 minut denně, abyste udrželi pokrok. Výukový systém vás povede učivem italského jazyka intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, připravili jsme pro vás vždy jednu obrazovku s přesným zadáním. A kdybyste si nevěděli rady, naši lektoři jsou vám k dispozici na chatu i e-mailu.

Vaši pozornost udržíme všemi deseti

Motivace je klíčem k úspěchu. A my vás motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, herní prvky, motivační maily a videolektor, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Chválíme, povzbuzujeme a bavíme vás. Učení hrou. V hravém a motivujícím prostředí online jazyků vám učení italštiny půjde samo!

Výuka všemi smysly

Zapojte všechny smysly. Naučíme vás italsky číst, mluvit, psát i rozumět. V každé lekci se naučíte nová slovíčka a gramatiku a procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Nebudete mít pocit, že se učíte, ale že si hrajete. Konečně si slovíčka i gramatiku zapamatujete a budete je umět použít ve větě. S námi tu italštinu zvládnete.

V HLAVNÍ ROLI JSTE VY

Vskutku soukromá lekce. Žádné vyrušování, zdržování. Nečekáte, až se dostanete ke slovu. V hlavní roli jste vy. A vy si určujete i tempo studia. Nemusíte začínat od úplných základů, vyberte si jazykovou úroveň, která vyhovuje vám.

OTESTUJTE SI, CO UŽ UMÍTE, A ZDOLEJTE DALŠÍ ÚROVEŇ

Každý měsíc si uděláte rekapitulační test. Na konci kurzu vás pak čeká velký test a celkové měsíční opakování. Zhodnoťte průběh vašeho studia, pochvalte se a odměňte za dobře odvedenou práci. Budete chtít pokračovat.

Udržíme pozornost všemi deseti

Jsme obrovští obsahem i rozsahem

Kurz italštiny obsahuje 60 hodin výkladů a cvičení. Zapamatujete si více než 600 slovíček a frází. Každé slovíčko si nejen napíšete, ale i poslechnete a vyslovíte. Už nebudete pochybovat o tom, jak je to správně. Díky videovýkladům zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která opravdu využijete.

ZA SVÉ ZNALOSTI ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT

Nabízené kurzy můžete zakončit získáním našeho certifikátu. Vybrané kurzy jsou pak komplexní přípravou k mezinárodním zkouškám.

ČESKÁ PLATFORMA S MEZINÁRODNÍ KVALITOU OBSAHU

Platforma Online jazyky je špičkový vzdělávací systém vytvořený v Čechách – od Čechů pro Čechy. Metodika a studijní obsahy vznikly podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford
Kurzy italštiny online

ŽÁDNÉ DALŠÍ VÝDAJE
STUDUJTE ZA PÁR KORUN

Celý jeden měsíc italštiny vás vyjde na méně, než byste dali za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo jednu soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, jízdenky ani parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce. Ostatně, přesvěčte se v našem eshopu.

A výmluvy už nemají šanci

Máte strach, že si nenajdete čas na učení? Už žádné výmluvy. S Online jazyky vám stačí 20 minut denně. Studujte vlastním tempem a učte se tak, jak to vyhovuje vám. Procvičujte italštinu hravě a sledujte pokroky, které každý den děláte. Ani si nevšimnete, že se učíte, a na konci kurzu zjistíte, že už se těšíte na další pokračování. Vyberte si kurz a za pár minut už studujete online.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide