Vyberte stránku

ONLINE jazyky společně s webem SoGood Languages vytvářejí zdarma jazykový obsah, který pomáhá ve studiu cizích jazyků. Hledáme podobné nadšence, jako jsme my, kteří se rádi podělí o své zkušenosti a přispějí na tento web.

1 Jak můžete pomoci?

Máte zpracované zábavné testy, křížovky, zajímavosti ze světa nebo písničky? Zkrátka jakékoliv podklady, co předáváte Vašim studentům a jste na ně patřičně hrdí? Podělte se o ně a zašlete nám je. Vložíme je jako článek nebo transformujeme jako procvičování do e-learningové podoby. Na těchto webových stránkách je potom budete mít kdykoliv k dispozici a budete je moci velice snadno předávat svým studentům. To nezní špatně, ne?

2 Jaké jsou konkrétní možnosti?

Lifestylový článek. Jste zastánci toho, čtení s porozuměním je více než důležité a je skvělou aktivitou pro domácí přípravu, kterou je škoda ztrácet čas na hodině? Máte podobné články zpracované? Podělte se s námi a studenty. Ukázku našich článků najdete zde.

Gramatika. Té není nikdy dost. Nabízíme studentům výklady s možností procvičení se. Jestli vám vybraná gramatika na našich stránkách chybí, pomozte nám! Ukázku našich gramatik najdete zde.

Metodika výuky. Pojďte s námi sdílet své znalosti a zkušenosti. Snažíme se intenzivně sledovat nové trendy ve výuce jazyků a kombinovat je s osvědčenými metodami. Rádi se s vámi o ně podělíme článkem nebo videem, se kterým nám pomáháte.

3 Co bude vaší odměnou?

Ke každému článku umístíme odkaz na vaše stránky a profil vás, jako autora. Vytváříme ze SoGood Languages důvěryhodné a informačně velmi bohaté místo pro studenty jazyků. Články zpracované z vašich podkladů tak budou přínosným doplňkem vašich akvizičních aktivit. Stránky SoGood Languages navštěvují desítky tisíc zájemců o jazykové studium měsíčně a jejich počet neustále roste. To již stojí za oslovení, co myslíte? A pokud marketing není to, co má pro vás hodnotu, spojte se s námi i tak, rádi od vás domluvené podklady případně i koupíme.

Pokud máte stejnou filosofii a nadšení pro cizí jazyky, budeme rádi, když se k nám přidáte! Kontaktujte nás. Těšíme se:-)