Vyberte stránku

Co to jsou nejazykové kurzy? Je to naše velká novinka, kterou jsme pro žáky a studenty připravili pro školní rok 2016/2017. Jedná se o kurzy, které opakují probranou látku, připravují studenty na zkoušení a písemky a jsou ideálním řešením pro domácí a individuální přípravu.

1 Jak kurzy vypadají?

Veškeré kurzy jsou zaměřeny ryze na procvičování, které je zpracováno zábavnou a hravou formou, studenta motivuje cvičení dělat na maximální možný výsledek a pokračovat v kurzu dále. Většina cvičení je také doplněna tematickými obrázky, takže je záruka, že studenti bude kurz bavit.

2 Jak kurzy vznikaly?

Každý „nejazykový“ kurz vychází z aktuálních ŠVP a zahrnuje tedy všechny potřebné informace, které musí absolventi základních a středních škol znát. Kromě povinných informací obsahuje většina kurzů také nadstavbu v podobě obtížnějších cvičení anebo zajímavostí. Na tvorbě se společně s našimi lektory podíleli také učitelé základních a středních škol, se kterými jsme navázali spolupráci v rámci Výzvy č. 57.

3 Jaké kurzy nabízíme?

Připravili jsme pro vás tyto kurzy!

1. stupeň

2. stupeň

Střední školy

4 Ukázky našich kurzů?

Doufáme, že se na kurzy těšíte a jste zvědaví, jak vypadají. Abyste nekupovali zajíce v pytli, mrkněte se na ukázky kurzů!
1. stupeň vlastivěda
2. stupeň zeměpis
Literatura pro střední školy

5 Chcete s námi začít studovat?

Pokud jste základní nebo střední škola, naleznete veškeré informace o možnostech studia v článku zde.
Jestli jste žák, student nebo rodič a chcete si kurz koupit individuálně, napište nám do kontaktního formuláře pod článkem.
Doufáme, že se vám budou kurzy líbit a budete z nich nadšení stejně, jako jsme my. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu!