Vyberte stránku

Pro školní rok 2016/2017 jsme pro vás připravili tři nové kurzy zaměřené na výuku dětí, které s angličtinou teprve začínají. Kurzy jsou určeny zejména pro 1. stupeň základních škol, konkrétně pro 3., 4. a 5. třídu (pokud je jazyk vyučován již ve 2. třídě, je možné tyto kurzy zařadit do výuky dříve).

Kurzy jsou vhodným doplňkem k nejpoužívanějším učebnicím Project či Chit Chat, ale je možné je skloubit v podstatě se všemi učebními materiály (kurzy dokonce mohou zcela nahradit papírové učebnice). Každý z kurzů je metodicky zpracován tak, aby odpovídal jak potřebám žáků a pedagogů, tak i školním vzdělávacím programům MŠMT. V každém z kurzu najdete deset tematických kapitol, které jsou rozvrženy tak, aby vyšly na studium v rámci celého školního roku. 1 kapitola v kurzu je tedy 1 měsíc studia.

slideshow

Kurzy angličtiny pro 1. stupeň jsou zpracovány zábavnou formou, staví výklady na obrázcích a posleších, velká pozornost je věnována fonetickému nácviku a tréninku konverzačních situací. Kurz je plný nahrávek a videí, která žákům výuku zpestřují, a ve kterých jim radí a pomáhá holčička jménem Lucy. Lucy je tváří všech kurzů a v jednotlivých videích a spotech žáky provádí celým kurzem jako kamarádka a učitelka a následně je i zábavným způsobem hodnotí. Lucy se tak stává jednou z motivací, proč chtějí děti kurz studovat.
Jsme moc rádi, že vám můžeme tyto kurzy nabídnout a těšíme se, že vy i děti z nich budete stejně nadšeni, jako jsme my. Podívejte se na obrázky z kurzu a pusťte si video s Lucy!

Chcete si kurzy zakoupit v rámci školní výuku? Zde se dozvíte více informací.

Jestli jste žák, student nebo rodič a chcete si kurz koupit individuálně, napište nám do kontaktního formuláře pod článkem.

Máte jakékoliv otázky? Napište nám buď na email nebo do kontaktního formuláře a obratem Vám odpovíme.