Vyberte stránku

Online kurzy a kombinovaná výuka (tzv. blended learning) jsou aktuálně nejefektivnější prokázanou formou vzdělávání a jsme rádi, že tento trend úspěšně proniká i do českých škol. Jako tržní leader v oblasti online vzdělávání jsme připravili několik desítek speciálních kurzů přímo pro potřeby žáků a učitelů základních a středních škol.

Z čeho můžete vybírat?

Online kurzy (e-learning) a kombinovaná výuka (blended learning), zvyšují zájem žáků o studium a zlepšují jejich studijní výsledky, což nás těší nejvíce. Zaváděli jsme online kurzy a kombinovanou výuku s velkým úspěchem do více než 400 škol a věříme, že stejný přístup k výuce bude efektivní i ve Vaší škole.

Vybírat můžete z více než 80 jazykových kurzů. Nově nabízíme i nejazykové online kurzy, které jsme připravili dle praktických požadavků učitelů. Kurzy jsou metodicky zpracované tak, aby odpovídaly potřebám škol a vycházejí z RVP. Podívejte se na sylaby a nakurzy, které jsou Vám aktuálně k dispozici.

Anglický jazyk

Německý jazyk

Francouzský jazyk

Španělský jazyk

Ruský jazyk

Italský jazyk

Nejazykové kurzy

Dotovaná cena pro české školy

Cena dotované školní licence je 120 Kč s DPH (běžná cena 2.490 Kč) za jeden kurz pro jednoho uživatele na celý školní rok. Ke každé třídě je učitelská licence zdarma. Dotovaná cena platí až do odvolání a nemusí být poskytnuta všem žadatelům.

98 kurzů v nabídce

402 základních a středních škol

30.237 žáků, 2.124 učitelů

Co cena zahrnuje?

Kromě ročního přístupu ke kurzu získáte speciální učitelské rozhraní, které monitoruje práci žáků, metodické přípravy pro hodinu ve škole a další bonusy. Veškerou administrativu nechte také na nás, vše nastavíme a zařídíme. Samozřejmostí je i lektorská a uživatelská podpora online pro žáky a učitele během celého studia od 8 do 16 hodin.

Ukázky z online kurzů

slideshow

Vlastnosti kurzů

expand menu

Reference učitelů a zástupců škol

„S obsahem kurzu jsme byla velmi spokojená. Online kurzy byly metodicky velmi dobře připravené, perfektní byly i skype lekce s lektorkou a ocenila jsem i podporu. Ráda bych pokračovala dál, protože tento typ studia mi vyhovuje.“

Mgr. Dagmar Venclová, 11. ZŠ Most

Názor nejdůležitější, názor žáků

Více než 800 žáků českých škol nám poskytlo svůj názor na naše online kurzy. 80 % z nich se v kurzech naučilo více než v běžné hodině. 84 % žáků studovalo kurzy minimálně jednou a vícekrát v týdnu a 74 % nepotřebovalo s výukou žádnou pomoc rodičů či učitele. Pádné argumenty, proč byste měli online kurzy ve výuce také zvážit. Podívejte se i na ostatní výsledky průzkumu.

Co mám udělat pro přihlášení do kurzů?

Jsme rádi, pokud Vás nabídka zaujala! Máte-li doplňující dotazy nebo chcete online kurzy rovnou nasadit do výuky, kontaktujte nás prosím skrze kontaktní formulář. Těšíme se na spolupráci a garantujeme Vám 100% spokojenost.