Vyberte stránku

Na platformě ONLINE jazyky (www.onlinejazyky.cz) vytváříme stále nové jazykové kurzy. Nově zařazujeme i nejazykové kurzy. Stávající kurzy nepřetržitě inovujeme a do výuky začleňujeme další inovativní metody, které maximálně zefektivňují celý učící proces.

Naše kurzy jsou vhodné také pro tzv. blended learning, kterého můžete využít ve vaší škole. Pro více informací o blended learningu klikněte zde.

1 Jaké jsou naše jazykové kurzy?

Jsou v šesti jazycích (angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština) a kromě obecného jazyka jsou zaměřeny také na profesní sféru, slovní zásobu nebo výuku dětí. Kurzy propojují všechny jazykové dovednosti a studenta metodicky vedou tak, aby si veškerou novou látku ukládal do dlouhodobé paměti a uměl jazyk prakticky používat.

2 Jaké jsou naše nejazykové kurzy?

Možná vaše jazyková škola spolupracuje s některými ze základních a středních škol. Pro ně jsme připravili opakování tzv. nejazykových předmětů. Kurzy studenty postupně provádí učivem, se kterým se seznámili ve škole. Nabyté znalosti studenti interaktivně procvičují hravou formou a průběžně se tak připravují na písemky a zkoušení. Všechny naše nejazykové kurzy odpovídají rámcovým vzdělávacím programům MŠMT. Kurzy doporučujeme pro samostatnou i společnou práci v hodině s učitelem, individuální domácí přípravu nebo jako doplňující domácí úkoly. Nejazykové kurzy fungují na stejné platformě jako jazykové – využívají tak všech funkcí a poznatků, které se nám osvědčili při studiu jazyků. Zkrátka, studenti ani neví, že se učí. Jestli vás kurzy zaujaly podívejte se na ukázku zeměpisu!

3 Jak s námi můžete spolupracovat?

Zaujala Vás naše nabídka kurzů? Chtěli byste je využít ve Vaší výuce? Máte nápad na vlastní kurzy nebo máte specifickou zakázku, která požaduje elearning a hledáte partnera? Určitě nás kontaktujte. Více informací naleznete zde (klikněte prosím).