Vyberte stránku

ONLINE jazyky (www.onlinejazyky.cz) a jejich partnerský web SoGood Languages mají přichystané zajímavé možnosti spolupráce s jazykovými školami, vzdělávacími institucemi i lektory na volné noze.

1 Využijte naše materiály zdarma ve výuce

Na těchto stránkách je připraveno velké množství lifestylových článků v různých jazykových úrovních, obchodní jazyk, poslechy hudby, výklady gramatik a jejich procvičení nebo tipy a rady, jak efektivně studovat. Vše můžete využít ve své výuce zcela bezplatně. Budeme rádi, pokud při využití uvedete odkaz na www.sogoodlanguages.com jako na zdroj podkladů.

2 Společná výběrová řízení

Získejte výhodu nad konkurencí a spojte vaše síly s našimi. Rádi se s vámi zúčastníme výběrových řízení a nabídneme naše jazykové kurzy nebo platformu. Nebojte se být o krok dál než konkurence a nabídněte možnost e-learningu, i když není v zadávacích podmínkách! Pro potřeby výběrového řízení vytváříme unikátní cenovou nabídku.

3 Grantové výzvy

V rámci permanentního zdokonalování našich služeb aktivně vyhledáváme grantové příležitosti a chceme jich co nejlépe využít. Rádi pro tyto účely spolupracujeme s partnerskými jazykovými školami v regionech a podáváme některé grantové žádosti společně. V rámci společného projektu míváme na starosti e-learningovou platformu a technické vytvoření online kurzu, náš partner pak tvorbu jazykového obsahu.

4 Blended learning

Buďte moderní a kombinujte výuku s živým lektorem a e-learning! Vaši studenti jistě ocení rozšíření možností výuky, kdy z pohodlí domova budou trénovat poslech, čtení s porozuměním, slovíčka nebo se učit novou gramatiku. Prezenční lekce pak mohou být zcela věnovány konverzaci a dotazům studentů. Nabízíme propracované metodické plány, které navazují na e-learning. Výuka je tak sjednocená a vedení školy má přesný přehled o každém kurzu a má možnost odřídit kvalitu lekcí. Více o společném bleanded learningu píšeme zde.

101 kurzů v nabídce

Spolehlivá spolupráce

Přes 50.000 studentů

5 Skype lekce

Našim koncovým studentům i firemním zákazníkům nabízíme jako doplněk k e-learningu skype lekce. Hledáme partnery, kteří by nám pomohli pokrýt poptávku našich studentů. Naší ambicí není mít vlastní tým lektorů, ale mít navázanou spolupráci s jazykovými školami napříč všemi regiony, kterým poptávky našich klientů předáme. Vaše lektory samozřejmě také dokonale proškolíme, dodáme materiály pro každou skype lekci, aby neměli s přípravou téměř žádnou práci a budeme jim plně k dispozici v rámci naší aktivní podpory.

6 Tvorba kurzů

Rádi přeneseme vaše autorské výukové podklady do naší platformy nebo budeme společně vytvářet nové kurzy (obecné nebo profesní). Využijte možnosti zadávat studentům úkoly, které vytvořili vaši lektoři, online!

7 Prodej kurzů

Nabídněte naše kurzy vašim stávajícím i bývalým studentům jako poděkování! Vytvoříme vám exkluzivní cenu a máte jistou provizi, která potěší. Detaily, podmínky, výše provize, formy provizní spolupráce – to vše najdete v tomto našem článku „Provizní prodej online kurzů„. V nabídce máme následující kurzy:

Anglický jazyk

Německý jazyk

Francouzský jazyk

Španělský jazyk

Ruský jazyk

Italský jazyk

Nejazykové kurzy

Ukázky kurzů

Přístup do našich kurzů vám rádi na vyžádání zašleme. Pro rychlou představu prosím nahlédněte do následující fotogalerie.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Vlastnosti kurzů

Jsme rádi, pokud vás možnost spolupráce zaujala! Máte-li doplňující dotazy nebo chcete probrat konkrétní možnosti spolupráce, kontaktujte nás prosím skrze kontaktní formulář. Těšíme se na spolupráci a garantujeme vám 100% spokojenost.