Němčina pro účetní B2

Němčina pro účetní B2

1 tematická kapitola

Připravili jsme pro vás profesní kurz němčiny v učetnictví! Zdokonalte svůj německý jazyk ve finanční sféře a pobavte se u poslechů rodilých mluvčích v podobě rozhovorů moderátora s finančním specialistou. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.
Němčina pro účetní B2 je určena pro studenty, kteří potřebují znát německé názvy v oblasti účetnictví. K porozumění odborných textů je potřeba znát trpný rod, infinitivní konstrukce a pokročilejší větné konstrukce. Veškeré odborné pojmy se student naučí v průběhu kurzu
Každý den máte k dispozici originální poslechy a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.
Po dokončení kurzu jsou studenti schopni konverzace na různá témata týkající se oblasti účetnictví, ať už z pozice účetní, tak i z pohledu vedoucího. Studenti mají též přehled o jednotlivých pojmech a terminologii z oblasti účetnictví

Garance rozsahu kurzu

  • 100+ multimediálních výukových stránek
  • 20+ stránek s výkladem
  • 50+ interaktivních cvičení
  • 100+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz 

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Sprechen Sie Deutsch? ... Nein?

Ukázková lekce zdarma

Němčina pro účetní B2
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Němčina pro účetní B2

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide