Němčina pro nákup a prodej B2

Němčina pro nákup a prodej B2

1 tematická kapitola

Pokročilá němčina je v řízení dodavatelského řetězce velkou výhodou! Proto ať už tvoříte jeho sebemenší článek, náš specializovaný kurz obchodní němčiny - Einkaufswesen je právě pro vás. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.
Němčina pro nákup a prodej B2 je určena studentům, kteří se pohybují v oblasti prodeje a nákupu. K porozumění odborných textů je potřeba znát trpný rod, infinitivní větné konstrukce a pokročilejší větná souvětí. Veškeré odborné pojmy se student naučí v průběhu kurzu prostřednictvím článků v němčině
Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný motivační systém vyhodnotí vaše chyby a doporučí opakování tam, kde je prostor pro zlepšení.
Kurz se soustředí na rozvoj slovní zásoby v oblasti prodeje a nákupu a často zde používaných frází. Seznamuje studenty také s odbornou stránkou této problematiky. V gramatice si studenti připomenou stupňování přídavných jmen a příslovcí, podmiňovací způsob a způsobová (modální) slovesa. 

Garance rozsahu kurzu

  • 100+ multimediálních výukových stránek
  • 25+ stránek s výkladem
  • 50+ interaktivních cvičení
  • 250+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Sprechen Sie Deutsch? ... Nein?

Ukázková lekce zdarma

Němčina pro nákup a prodej B2
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Němčina pro nákup a prodej B2

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide