1000 ruských slovíček

1000 ruských slovíček

4 tematické kapitoly

Kurz 1000 ruských slovíček je zaměřený pro ty, kteří si chtějí zopakovat nebo rozšířit slovní zásobu. Na své si přijde jak začátečník, tak pokročilý. Naučíte se obecnou slovní zásobu týkající se například rodiny, vašeho okolí či vašeho těla. Kurz je doplněný o obrázky, které vám pomohou si slovíčka lépe zapamatovat. Dozvíte se mnoho dalších slovíček, které vás v komunikaci v ruštině posunou zas o něco dál. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Kurz 1000 ruských slovíček je zaměřený pouze na slovní zásobu a její procvičení. Cvičení jsou vytvářená tak, aby si je student snadno zapamatoval a procvičil zábavnou formou. Nejedná se pouze o překladová cvičení, slovíčka se učíte i pomocí obrázků a k opakování slovní zásoby jsou k dispozici různé druhy cvičení (křížovky, doplňovačky, najdi 5 rozdílů, přiřaď slova do skupin, napiš text k obrázkům a jiná).

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém Vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 4 kapitol, které se následně dělí do 16 podkapitol. Kapitoly se soustředí obecné slovní zásobě. V kurzu naleznete slovní spojení a fráze týkající se rodiny, okolí kolem nás, ale i slovíčka týkající se lidského těla a mnoho dalších. 

Tematické okruhy

 1. Člověk
  1. Moje rodina
  2. Mé záliby
  3. Vlastnosti a emoce
  4. Profese a povolání
 2. U nás doma
  1. Náš dům
  2. Kuchyně
  3. Dílna
  4. Zahrada
 1. Svět kolem nás
  1. Ve víru velkoměsta
  2. Příroda a venkov
  3. Dovolená u moře
  4. Říše zvířat
 2. Moje tělo
  1. Šaty dělaj člověka
  2. Moje tělo
  3. Jste to, co jíte
  4. Ve zdravém těle zdravý duch

Garance rozsahu kurzu

 • 1000 nových slovíček
 • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
 • neomezený trénink výslovnosti
 • neomezený trénink slovíček

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí zaslat písemnou žádost o vrácení peněz do našeho centra pro podporu zákazníků: ONLINE jazyky, Piletická 486/19, 50341 Hradec Králové.

Ты говоришь по-русски? ... Нет?

Ukázková lekce zdarma

1000 ruských slovíček
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
1000 ruských slovíček

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide