Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Blog

Vše o angličtině a cizích jazycích zdarma

V internetové efektivitě porazil pardubický chytrý jazykový David i nadnárodní Goliáše

7.11.2011 - Napsali a řekli

Tisková zpráva

04/11/2011

Unikátní projekt e-learnignového profesního jazykového centra ONLINE, SMS a MOBILNÍ jazyky, který pro jazykovou výuku profesionálů v Pardubickém kraji připravuje jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, porazil v prestižní soutěži internetové efektivity Internet Effectiveness Awards 2011 podobné projekty velkých nadnárodní společností. Letošní soutěž internetové efektivity tak bylo pro pardubický projekt úspěšné asi jako biblické klání Davida s obrem Goliášem: pardubický jazykový projekt dokázal v kategorii čtenářů iDnes zvítězit a porazit projekty největších českých firem s miliardovými obraty.

„Úspěch v této soutěži nás velice potěšil. Jednak dokázal, že Češi mají chytrou a flexibilní výuku jazyka s využitím moderních technologií rádi. Současně se potvrdily například průzkumy veřejného mínění, které ukázali, že lidé u nás se nechtějí při učení jazyků vázat na čas a být závislí jen na docházení do pravidelných kurzů,“ řekl ředitel jazykové školy Evropské vzdělávací centrum Tomáš Morávek.

Ve stejné soutěži v kategorií inovací navíc projekt získal druhé místo.  E-learningové profesní jazykové centrum vyniká naprosto ojedinělým a sofistikovaným přístupem k výuce jazyků pro odborníky v  chemickém či elektrotechnickém průmyslu, stavebnictví či strojírenství. Oblastech, které jsou typické pro region Pardubického kraje. Projekt by nevznikl bez finanční podpory Evropského sociálního fondu.

„V rámci našeho projektu vzniká e-learningový jazykový portál se sedmnácti vzdělávacími programy zaměřenými na profesní studium angličtiny. Díky němu bude také možné připravit se a výhodně získat mezinárodní jazykové zkoušky. Projekt začne sloužit lidem během několika měsíců,“ uvedl ředitel školy Tomáš Morávek.

Studium jazyka prostřednictvím e-learningu, tedy s maximálním využitím virtuálního prostředí má přinést studentům – profesionálům řadu výhod. Zvýšením jazykových schopností českých profesionálů a rozšířením jejich profesního uplatnění mimo Českou republiku je oboustranně výhodné pro zemi žadatele i členské země Evropské unie.

„Vzniká vlastně nová elektronická jazyková škola zaměřená na studium pracujících v oborech v Pardubickém kraji. Těm všem by mělo e-learningové jazykové centrum sloužit jako ideální nástroj pro zlepšení svých profesních jazykových schopností a současně jako možnost získat případně zaměstnání v Unii či mezinárodně uznávaný certifikát z cizího jazyka. Na portálu studenti naleznou vedle klasických forem výuky zvukové nahrávky, testy a snadný přístup ke svému lektorovi,“ doplnil Morávek.

Spolu se zpřístupněním výukových aplikací a knih v e-learningové knihovně umožní unikátní propojení denního a dálkového studia s možností každodenního kontaktu se školou či vyučujícími.

Kompletní prostředí elektronické jazykové školy zaměřené na profesní vzdělávání bude studentům sloužit na internetové adrese www.onlinejazyky.cz.

Více informací o jazykové škole Evropské vzdělávací centrum na doméně www.evcentrum.cz.
highslide