Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Naberte správný kurz

Žijte svůj americký sen s britskou angličtinou

Angličtina online
pro samouky

Kurzy angličtiny pro začátečníky a pokročilé i pro různé profesní specializace.

  • Kurzy angličtiny pro všechny.
  • Individuální, vysoce efektivní výuka.
  • Šetříme váš čas i peníze. Stačí 20 minut denně.
  • Kdykoliv a odkudkoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc

Řekli o nás

Podívejte se na osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

JAZYKOVÝ KURZ NEMUSÍTE VYCHODIT – JEN VYKLIKAT

Učte se angličtinu kdykoliv a kdekoliv. Šetřete čas. Pokračujte přesně tam, kde jste naposled skončili. Udržujte kontakt s angličtinou každý den. Nemusíte dělat co vás nebaví. Co ale můžete, je naučit se anglicky. Konečně.

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Čas na učení využijete
do poslední tečky

Pro udržení pokroku vám stačí 20 minut denně. Přehledný systém vás provází výukou anglického jazyka intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, připravili jsme pro vás vždy jednu obrazovku s přesným zadáním. A kdybyste si nevěděli rady, naši lektoři jsou vám k dispozici na chatu i e-mailu.

Udržíme vaši pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk. V motivujícím prostředí online jazyků vám učení angličtiny půjde samo!

Smyslůplná výuka

Zapojte všechny smysly. Naučíme vás anglicky číst, psát, rozumět i mluvit. V každé lekci se naučíte nová slovíčka a gramatiku a procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Nebudete mít pocit, že se učíte, ale že si hrajete. Konečně si slovíčka i gramatiku zapamatujete a budete je umět použít ve větě. S námi tu angličtinu zdoláte.

V HLAVNÍ ROLI JSTE VY

Vskutku soukromá lekce. Žádné vyrušování ani zdržování. Nečekáte, až se dostanete ke slovu. V hlavní roli jste vy. A vy si určujete i tempo studia. Nemusíte zas a znova začínat od úplných základů, vyberte si jazykovou úroveň, která vyhovuje vám.

OTESTUJTE SI, CO UŽ UMÍTE, A ZDOLEJTE DALŠÍ ÚROVEŇ

Každý měsíc si uděláte rekapitulační test. Na konci kurzu vás pak čeká velký test a celkové měsíční opakování. Zhodnoťte průběh vašeho studia, pochvalte se a odměňte za dobře odvedenou práci. Budete chtít pokračovat.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

S jedním ročním kurzem angličtiny projdete 100 hodin výkladů a cvičení a zlepšíte se tak o jednu jazykovou úroveň. Zapamatujete si minimálně 3 nová slovíčka a fráze denně, celkem 1200 za rok. Každé slovíčko si nejen napíšete, ale i poslechnete a vyslovíte. Už nebudete pochybovat o tom, jak je to správně. Díky videovýkladům zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která opravdu využijete.

ZA SVÉ ZNALOSTI ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT

Nabízené kurzy můžete zakončit získáním našeho certifikátu. Vybrané kurzy jsou pak komplexní přípravou k mezinárodním zkouškám.

ČESKÁ PLATFORMA S MEZINÁRODNÍ KVALITOU OBSAHU

Platforma Online jazyky je špičkový vzdělávací systém vytvořený v Čechách – od Čechů pro Čechy. Metodika a studijní obsahy vznikly podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

ŽÁDNÉ DALŠÍ VÝDAJE
STUDUJTE ZA PÁR KORUN

Celý jeden měsíc angličtiny vás vyjde na méně, než byste dali za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo jednu soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, jízdenky ani parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce. Ostatně, přesvěčte se v našem eshopu.

Konec výmluvám

S Online jazyky už nebudete mít nepříjemný pocit, že začínáte zase od znova. Budete motivovaní, protože uvidíte pokroky, které každý den děláte. Budete si s angličtinou hrát a učit se ji intuitivně. Už žádné biflování. Budeme vás motivovat a kontrolovat, ale i bavit a chválit. Provedeme vás krok za krokem celým obsahem kurzu, a na jeho konci zjistíte, že už se těšíte na pokračování. Jdete do toho?

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide