Angličtina online
pro samouky

Kurzy angličtiny pro začátečníky a pokročilé i pro různé profesní specializace.

  • Kurzy angličtiny pro všechny.
  • Individuální, vysoce efektivní výuka.
  • Šetříme váš čas i peníze. Stačí 20 minut denně.
  • Odkudkoliv a kdykoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc

Proč online jazyky?

Zjistěte další výhody výukového systému onlinejazyky.cz.

Zjistit víc

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Jazykový kurz nemusíte vychodit. Jen vyklikat.

Učte se angličtinu kdykoliv a kdekoliv. Šetřete čas. Pokračujte přesně tam, kde jste naposled skončili. Udržujte kontakt s angličtinou každý den. Nemusíte dělat co vás nebaví. Co můžete, je naučit se anglicky. Konečně.

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Čas na učení využijete
do poslední tečky

Pro udržení pokroku stačí 20 minut denně. Přehledný systém vás povede učivem anglického jazyka intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, vždy je vám připravena jedna obrazovka s přesným zadáním. A kdyby cokoli, naši lektoři jsou vám na emailu k dispozici.

Udržíme vaši pozornost všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Povzbuzujeme, chválíme, bavíme vás. Učíte se mimoděk. V motivujícím prostředí online jazyků vám učení angličtiny půjde samo!

Smyslůplná výuka

Zapojte všechny smysly a vnímejte, co pro vás můžeme udělat. Naučíme vás anglicky číst, mluvit, psát a rozumět. V každé lekci si osvojujete nová slovíčka a gramatiku, které následně procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Učte se online, učte se smysluplně. Výuka angličtiny je postavená na hravých principech, které otevřou vaši mysl ke vnímání nových informací.

One man show

Opravdu soukromá lekce. Nikdo vás neruší, nezdržuje, nečekáte, až se dostanete ke slovu. Už nemusíte začínat od základů, vyberte si úroveň, která vám vyhovuje.

Testujte se a chvalte se. Budete chtít pokračovat.

Na konci každého měsíce vás čeká rekapitulační test. Na konci kurzu je to velký test a opakování v délce jednoho měsíce. Zobrazte si podrobný průběh vašeho studia a pochvalte se za dobře odvedenou práci.

Udržíme pozornost všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

Jeden roční kurz angličtiny obsahuje 100 hodin výkladů a cvičení. Zapamatujete si více než 1 200 slovíček a frází. Zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť. Osvojíte si gramatická pravidla. Máte k dispozici výukové a motivující video výklady a neomezený trénink výslovnosti, slovíček a frází.

Certifikujte se, prosím

Všechny kurzy je možno zakončit získáním našeho certifikátu, vybrané kurzy jsou kompletní přípravou k mezinárodním zkouškám. Stačí si vybrat jaký certifikát potřebujete získat a u nás zvolit ten správný kurz.

Garantujeme kvalitu výukových obsahů

Máme nejlepší vzdělávací systém vyrobený v Čechách, Čechy pro Čechy. Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a dle mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

Nízkonákladové studium
bez dalších výdajů

Za roční kurz angličtiny zaplatíte 2 990 Kč po přepočtu jen 230 Kč měsíčně. To je stejně jako za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo za soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, za jízdenky ani za parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce.

Konec výmluvám

Výuka angličtiny online není povinností, je zábavou. Konec výmluvám na nedostatek času na učení. Začínáte stále znova a znova a přestáváte po čase, protože vám chybí vůle a motivace? Pro nás nejste samouk, jste partner! Naučíme vás anglicky interaktivně, intuitivně a individuálně. S opravdovými pokroky a chutí pokračovat v navazujícím kurzu.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide