Literatura pro 2. stupeň ZŠ

Literatura pro 2. stupeň ZŠ

17 tematických kapitol

Kurz Literatura pro 2. stupeň ZŠ je plný zábavnýchinteraktivních cvičení k procvičování českésvětové literatury pro žáky od šestých do devátých tříd. Žáci procvičí základní znalosti literatury z období Starověku, Středověku, Renesance přes Národní obrození, Romantismus až po současnou literaturu. Novinkou je i zařazení kapitoly Svět filmu, kde se studenti dozví zajímavosti o oscarech, známých režisérech i hercích. Online kurz je možné studovat kdykoli a kdekoli. Kurz je plnohodnotným doplňkem pro prezenční výuku či k učebnicím literatury. Poskytuje neomezené opakování probrané látky, k dispozici je lektor po ruce a nástěnka pokroku, kde mohou žáci sledovat svůj průběh a úspěšnost studia.

890 Kč

736 Kč bez DPH

Kurz Literatura pro 2.stupeň je vhodným doplňkem k prezenční výuce a slouží jako domácí příprava.
Každý den máte k dispozici výklady a interaktivní cvičení. Propracovaný motivační systém vyhodnotí vaše chyby a doporučí opakování tam, kde je prostor pro zlepšení.
Kurz je rozdělený do 17 tematických kapitol, ve kterých si žák naučí a procvičí umělecko-kulturní směry, hlavní představitele těchto směrů a mnoho dalšího. Přehled veškerých témat naleznete v záložce "Obsah kurzu", kde máte k dispozici podpobný sylabus ke stažení.

GARANCE ROZSAHU KURZU:

  • 230+ multimediálních výukových stránek
  • 60+ stránek s výkladem
  • 170+ interaktivních cvičení
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení
  • okamžité vyhodnocení cvičení
  • neomezený trénink cvičení

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Ukázková lekce zdarma

Literatura pro 2. stupeň ZŠ
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Literatura pro 2. stupeň ZŠ

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide