B1

Španělština pro mírně pokročilé B1

6+1 tematických kapitol

Základy umíte, ale když máte souvisle komunikovat, chybí vám slovíčka a nejste si jisti gramatikou? Doplňte si mozaiku toho, co umíte. Pracujte na zdokonalování svých znalostí a dostane se vám schopnosti plynně konverzovat bez základních gramatických chyb. Kurz obsahuje 6+1 měsíců studia. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.
Po dokončení kurzu Španělština pro mírně pokročilé B1 jsou studenti schopni porozumět bez větších problémů a ve španělsky mluvících zemích se domluví hravě. Sami dokážou vyjádřit své zkušenosti, zážitky ale požadavky a přání.
Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Učivo je rozděleno do 6 tematických kapitol. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, ve které si ověříte získané vědomosti. Kromě výrazného zlepšení komunikačních dovedností a rozšíření slovní zásoby a gramatických jevů vás tento kurz naučí lépe rozumět psanému i mluvenému slovu, vyzkoušíte si psaní písemných projevů a dozvíte se zajímavosti o španělsky mluvících zemích.

GARANCE ROZSAHU KURZU

  • 850+ multimediálních výukových stránek
  • 100+ stránek s výkladem
  • 650+ interaktivních cvičení
  • 1050+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

¿Habla usted español? ... ¿No?

Ukázková lekce zdarma

Španělština pro mírně pokročilé B1
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
B1

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide