Německá slovíčka pro A2-

Německá slovíčka pro A2-

2 tématické kapitoly

Kurz Německá slovíčka A2- je určen pro znalé začátečníky. Rozšiřte si slovní zásobu o témata, která se týkájí pronájmu, světa práce, druhy sportu aj. Je vhodným doplňkem k obecným online kurzům, ale i k jazykovým učebnicím. Slovní zásoba se procvičuje různými druhy cvičení a do procvičování se zapojují všechny jazykové dovednosti - čtení, psaní, poslech, mluvení. V případě tohoto kurzu je velký důraz kladen na nácvik výslovnosti. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

890 Kč

736 Kč bez DPH

Německá slovíčka pro A2- jsou pro vás tou pravou volbou, pokud si chcete rozšířit slovní zásobu v této úrovni a zábavnou formou se naučit slovíčka, která se vám budou v životě hodit, jelikož se slovní zásoba týká nejrůznějších situací kolem nás.
Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém Vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 2 tematických kapitol a 7 lekcí, na konci každé lekce je opakování, ve kterém si můžete ověřit získané vědomosti. Na tento kurz navazují německá slovíčka pro A2+.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide

Pomůžeme Vám s výběrem kurzu