Angličtina před cestou - krabice

Angličtina před cestou

4 tematické kapitoly

Kolikrát jste se vydali na cesty a zažili nejeden trapas, protože jste se nedokázali domluvit anglicky? Díky kurzu pro všechny nadšené cestovatele a dovolenkáře, se dalšího zahraničního dobrodružství bát nemusíte. Připravíte se na vše, co se cestování týká - od dopravy letadlem, vlakem či orientaci ve městě až po zajištění ubytování a řešení případných cestovatelských problémů. To vše zvládnete anglicky. Neodhadnete-li se správně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dní vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Ať už se vydáte kamkoli a zažijete cokoli, díky těmto slovíčkům a frázím se rozhodně neztratíte. Už nikdy žádné zmatky při odbavení na letišti. Otravní recepční a chamtiví taxikáři si na vás nepřijdou. A návštěva lékaře? Ta už pro vás nebude noční můrou. Užijte si vaše cestování naplno!

Na typické cestovatelské situace se připravíte pomocí písemných rozhovorů a nahrávek, díky nimž si procvičíte poslechové dovednosti. V každém ze 4 témat se seznámíte s nejdůležitějšími slovíčky a cestovatelskými frázemi, které opravdu využijete. Slovíčka si opakujete řízeně, a tak si je lépe zapamatujete a uložíte do dlouhodobé paměti.

Správnou výslovnost si nacvičíte díky systému LRRC (poslouchej-opakuj-nahraj se-porovnej), který umožňuje nahrávání vašeho hlasu. Mimo to si interaktivní formou procvičíte gramatiku potřebnou pro komunikaci a dorozumění se v zahraničí. Jakékoliv cvičení si můžete vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

A co mluvení? Vyzkoušet můžete naše skype lekce a různé cestovatelské situace si zahrát s některým z našich zkušených lektorů. V kurzu najdete i odkazy na cestovatelské články portálu Travel Bible, a tak se vybavíte také konkrétními tipy a triky od zkušených dobrodruhů. V závěrečné 5. kapitole si zopakujete, co jste se v kurzu naučili.

GARANCE ROZSAHU KURZU:

  • 350+ multimediálních výukových stránek
  • 70+ stránek s výkladem
  • 240+ interaktivních cvičení
  • 1050+ slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.
 

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Ukázková lekce zdarma

Angličtina před cestou
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina před cestou - krabice

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide