Angličtina pro pokročilé B2+

Angličtina pro pokročilé B2+

6 + 1 tematických kapitol, Cambridge FCE

Vyzkoušejte si jazykovou zkoušku Cambridge FCE nanečisto a otestujte se. Kurz Angličtina pro pokročilé B2+ je sestaven tak, aby vás na tuto zkoušku připravil. Tento kurz se soustředí na procvičování všech jazykových dovedností – čtení, poslech, mluvený projev a písemný projev. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Velmi zajímavě pojatá výuka.

Petr F.
Angličtina pro pokročilé B2+ je ten pravý právě pro vás, pokud chcete rozšířit svou stávající slovní zásobu a gramatiku k plynulé konverzaci. Celý tento kurz vás postupně připraví na Cambridge zkoušku FCE. Tato zkouška je pro ty, kteří umí používat psanou a mluvenou formu angličtiny na pokročilé úrovni. Je ideální zkouškou pro osoby, které chtějí používat anglický jazyk pro pracovní a studijní účely.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný motivační systém vyhodnotí vaše chyby a doporučí opakování tam, kde je prostor pro zlepšení.

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol. V prvních šesti kapitolách se seznámíte se slovíčky a frázemi, které vám napomůžou se lépe orientovat v oblasti cestování, školního či pracovního prostředí. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, kde si zopakujete, co jste se v kurzu naučili a připravíte se na zkoušku FCE.

Garance rozsahu kurzu

  • 750+ multimediálních výukových stránek
  • 250+ stránek s výkladem
  • 400+ interaktivních cvičení
  • 750+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Osobní zkušenosti našich studentů, komentáře ke kurzu a reference.

7 hodnocení celkem

„Je to pro mě časově masakr, ale dá se to zvládnout a dokonce se začínám těšit na další lekce, díky.”

Lenka
M.

„Velmi zajímavě pojatá výuka.
”

Petr F.

Do you speak English? ... No?

Ukázková lekce zdarma

Angličtina pro pokročilé B2+
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina pro pokročilé B2+

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide