Angličtina pro experty C2

Angličtina pro experty C2

4 tematické kapitoly

Pohybujete se téměř na úrovni rodilého mluvčího, dokážete se svobodně vyjádřit na kterékoliv obecné nebo profesní téma? V tom případě se pohybujete na úrovni C1 – C2 a právě pro Vás je určen kurz Angličtina pro experty C2. Kurz je připraven pro ty, kteří chtějí s angličtinou zůstat v kontaktu, udržen si úroveň, rozšířit si slovní zásobu a připomenout si obtížné gramatické jevy. V kurzu se klade důraz na všechny jazykové dovednosti - čtení, poslech, mluvený a písemný projev. 
Angličtina pro velmi experty C2 je skvělou volbou pro ty, kteří již angličtinu ovládají na velmi vysoké úrovni a rádi by s ní udržovali kontakt, procvičovali si ji a rozšířili si obzory o další zajímavá témata.
 
Kurz Vás metodicky připravuje také k úspěšnému složení mezinárodních zkoušek, zejména Cambridge zkoušky CPE. Tato zkouška je určena pro ty, kteří umí používat psanou a mluvenou formu angličtiny na úrovni rodilého mluvčího, dokáží se svobodně vyjádřit na jakékoliv téma, ovládají běžně používaný jazyk včetně idiomů a hovorového jazyka a bez problému dokáží komunikovat také na pracovišti nebo ve škole.

V kurzu jsou každý den k dispozici originální poslechy, gramatické výklady, interaktivní cvičení, reálie anglicky mluvících zemí a další zajímavosti. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný motivační systém vyhodnotí Vaše chyby a doporučí opakování tam, kde je prostor pro zlepšení.

Učivo je rozděleno do 4 tematických kapitol. V prvních dvou si rozšíříte obzory v oblasti globalizace, multikulturní společnosti, masmédií a etiky. Kapitoly obsahují prohlubování gramatických znalostí z problematiky modálních sloves, použití členů, nebo frázových sloves. V rámci probírané látky se také seznámíte s rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou, připomenete si užití zkratek a seznámíte se s novotvary.  Třetí kapitola se kultuře v anglicky mluvících zemích a zaměřuje se na hudbu, film, literaturu a také ne trend moderní společnosti, kde je kultura jedním z nejvýnosnějších businesů. Gramatika je zde zaměřena hlavně na akronymy, metafory a zkratky. Poslední kapitola je zaměřena cestování v moderním světě, zmiňují se podmínky pro cestování a student se kromě nových slovíček setkává také s praktickými radami. Pozornost je věnována také formální komunikaci. 

Garance rozsahu kurzu

  • 350+ multimediálních výukových stránek
  • 100+ stránek s výkladem
  • 200+ interaktivních cvičení
  • 400+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Do you speak English? ... No?

Ukázková lekce zdarma

Angličtina pro experty C2
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina pro experty C2

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide