Maturita

Angličtina jako příprava ke státní maturitě

4 nabušené kapitoly

Víme, že to dáš! A jak si tím můžeme být jistí? Spojili jsme se s gymnázii, středními školami a učilišti, abychom poznali pohled kantorů a komisařů, kteří u ústní části zkoušky sedí. Vyzvali jsme je ke spolupráci, jejímž výsledkem je unikátní 4 měsíční kurz, který pokrývá všechny tři oblasti, které tě u státní maturity z angličtiny čekají. Jestliže vám kurz nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo pořádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to. 

Angličtina jako příprava ke státní maturitě je pro vás skvělou volbou, pokud se potřebujete na zkoušku připravit. Jednotlivé lekce jsou sestaveny tak, že cvičení mají studenta naučit angličtinu a zároveň ho připravit na obsahovou stránku zkoušky.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoli cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Učivo je rozděleno do 4 tematických kapitol, nultá kapitola je tzv. rozvržení maturity, kde se student může podívat, co ho u maturity čeká a jaká je její struktura. Student se dále seznámí se slovíčky, které se mu stanou užitečné nejen při maturitě, ale i v životě. Prostuduje a ucelí si také celou gramatiku, která je na střední škole vyučovaná.  

Garance rozsahu kurzu

  • 850+ multimediálních výukových stránek
  • 100+ stránek s výkladem
  • 650+ interaktivních cvičení
  • 1050+ slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a ve spolupráci s kantory a komisaři, kteří u státní maturitní zkoušky přísedí.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Máš strach z angličtiny u maturity? Ty nemusíš!

Ukázková lekce zdarma

Angličtina jako příprava ke státní maturitě
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Maturita

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide