Italština A1+

Italština pro začátečníky A1+

5 tématických kapitol

Povedeme vás italštinou nenuceně a efektivně. Kurz Italština pro začátečníky A1+ se soustředí na zvládnutí, opakování a rozšiřování základní slovní zásoby, gramatiky a frází. Zároveň procvičuje všechny jazykové dovednosti - čtení, poslech, mluvený a písemný projev. Kurz obsahuje 5 tematických kapitol studia, ve kterých se naučíte vyjádřit  základní myšlenky o sobě a své rodině, ale i o okolí. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Po dokončení kurzu jsou studenti schopni porozumět základním italským slovům a jednoduchým větám, konverzacím které se týkají jejich osoby a okolí. Výstupní úroveň kurzu je A1+.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.
Kurz je rozdělený do 5 tematických kapitol. V prvních pěti kapitolách se seznámíte se slovní zásobou, která se týká práce, kultury a mnoho dalšího. Každá kapitola je spjata s gramatikou, díky které budete schopni vyjádřit základní myšlenky a pocity. Každá kapitola je zakončena opakováním.

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Ukázková lekce zdarma

Italština pro začátečníky A1+
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Italština A1+

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide