Angličtina pro designéry B2

Angličtina pro designéry B2

4 + 1 tematických kapitol

Jste konstruktér, projektant nebo designér? Chcete si prohloubit své znalosti angličtiny v návaznosti na vaši profesi? V našem kurzu naleznete spoustu užitečných slovíček a frází, které se týkají vývoje, projektů, materiálů, pracovních nástrojů a jejich činností. Vše bez toho, abyste strávili hodiny nad oborovým slovníkem. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Angličtina pro designéry B2 je určena pro studenty, kteří mají zkušenosti s angličtinou. Doporučená jazyková úroveň ke zvládnutí tohoto kurzu je B2.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém Vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 4 tematických kapitol. V poslední 5. kapitole vás čeká závěrečný test, kde si ověříte získané vědomosti. Kurz se soustředí především na slovní zásobu, která se týká projektů, materiálů a pomocných strojů. Každá kapitola je spjatá s gramatikou.

Garance rozsahu kurzu

  • 400+ multimediálních výukových stránek
  • 45+ stránek s výkladem
  • 300+ interaktivních cvičení
  • 1100+ nových slovíček a frází
  • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Garance kvality metodiky kurzu

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Garance vrácení peněz

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí nám prostřednictvím emailu zaslat žádost o vrácení peněz na adresu: info@onlinejazyky.cz.

Ukázková lekce zdarma

Angličtina pro designéry B2
Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Angličtina pro designéry B2

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
highslide