Zachráníme Vás od jazykových trapasů!

7.4.2014 - Naše novinky

Že jste zažili trapnou chvilku, když jste si vloni v létě nemohli vzpomenout na slovíčko „toilet“? A s hrůzou v očích jste se rukama nohama snažili danou prekérní situaci vysvětlit?  Nebo by se ve Vás krve nedořezal, když jste číšníkovi zcela vážně sdělili „Jsem Coca Cola“ místo „Dám si Coca Colu“. Červenáte a ztuhne Vám jazyk, když se Vás recepční zeptá: „How can I help you?“

Kde jsou ty časy, když jsme se mylně domnívali, že na cizince stačí mluvit česky hodně po-ma-lu a nahlas, aby nám rozuměl. Ať už nastane jakákoli situace, nezbývá nám nic jiného, než se cizí jazyk opravdu naučit. A pokud jste se mysleli, že jazykovým trapasům uniknete na dovolené v Čechách, jste na omylu. Na Mácháči klidně potkáte rodinku Němců, v pražské restauraci Angličana nebo si dcera domů přivede Francouze. A co potom? Bohužel, jazykovým trapasům neunikneme ani v ČR.

A právě proto je naše nová rádiová kampaň zaměřená na JAZYKOVÉ TRAPASY. Protože léto tu bude co nevidět, rezervace dovolených je v plném proudu a také proto, že nikdy nevíte, kdy cizí jazyk budete potřebovat.

Pokud Vám naše rádiové spoty něco připomínají, nebo spíše někoho, napište nám. Podělte se s námi o ten Váš jazykový trapas, nejlepší z nich oceníme a třeba ho pak uslyšíte v rádiu! ;)

 

Tým OJ

 

Zpět na přehled článků
highslide