Víte, jaká je Vaše jazyková úroveň z angličtiny?

24.4.2017 - Angličtina

Zjistěte to …

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, jaká je Vaše jazyková úroveň z angličtiny, je absolvovat online test. Třeba tento TEST, který je online a zcela zdarma. Jeho vyplnění Vám zabere od 15 do 30 minut. Test obsahuje celkem 120 otázek, a tak spolehlivě prověří jak slovní zásobu, tak gramatiku a schopnost porozumění textu.

Struktura testu

Obtížnost testu se zvyšuje. Ze začátku Vás čekají jednoduché otázky, poté postupujete k těm náročnějším, až po velmi obtížné otázky na úrovni profesionálních znalostí. Pokud jste například začátečník, nebudete zodpovídat všech 120 otázek, ale test pro Vás skončí na maximální úrovni, která odpovídá Vašim znalostem.

Testové otázky jsou rozděleny do 6 částí ve vazbě na Společný evropský referenční rámec pro jazyky, tedy na úroveň: A1, A2, B1, B2, C1 a C2.

Spuštění testu

Ovládání testu je velmi nenáročné a zvládne jej opravdu každý. Test můžete spustit na počítači nebo na tabletu. Můžete se otestovat i přes mobilní telefon. Po absolvování Vám přijde vyhodnocení testu s popisem Vaší jazykové úrovně.

Využijte online testování a zjistěte, jak jste na tom se znalostmi z angličtiny! :)

SPUSTIT TEST

Zpět na přehled článků
highslide