Vánoce po Vánocích

27.12.2013 - Naše novinky

Skončilo to? Týdny se těšíte, pak jeden večer a je to pryč? Naaranžované dárky pod stromečkem vypadaly tak pěkně a vydrželo to…hodinu? A prázdno? Několikrát jste to zkontrolovali a pod tím stromem fakt už nic není?
 
Podívejte se na internet. Najdete tam další dárek. Ještě celý týden po Vánocích léčíme smutek z toho, že už je po nich.

Vánoční melancholie   

Celé Vánoční svátky jsou náporem na city i na nervy. Nejdřív rozčarování, že ještě neopadalo listí na stromech a už jsou obchody kolonizované vánočními proprietami. Pak doba velkorysého plánování, že se letos stihne všechno v předstihu a v klidu, ne jako vloni, ve zmatku a na poslední chvíli. Pár dní iluze, že se to opravdu povede. Panika, že se to (opět) nepovedlo. Pečení, přejídání se, do fitka daleko. Prasátko. Kapr. Tuny rozbaleného balícího papíru. Melancholie. Tolik toho vždy od těch Vánoc očekáváme. Tolik, že pak je nám obyčejnost málo. 
 

Vánoce po Vánocích

Abychom vám vylepšili náladu. Nechcete si udělat Vánoce po Vánocích? Bez obchodních domů, bez nákupních seznamů, bez zaskočené rybí kosti? Jen tak? Pro sebe? V klidu? Z tepla domova?
 
Udělejte si radost. Udělejte si druhé Vánoce. Darujte si dárek, který po rozbalení nikde nekončí. Který se neokouká. Nespotřebuje. Nesní. Neobnosí. Nepokazí.
Naopak. Dárek, díky kterému budete mít svět na dlani, schopnost rozumět lidem ze všech koutů světa i jistotu nových kariérních a studijních možností.
Darujte si cizí jazyk. Vyberte si angličtinu, francouzštinu, němčinu a španělštinu. Pro začátečníky, pokročilé i profesní odborné studium.
  

Obdarujte se

Kupte darovací voucher v akci 1 + 1 zdarma. Nebo se složte ve dvou a kupte si 2 kurzy za cenu 1. Nebo si dělejte Vánoce po Vánocích pro sebe a své blízké celých sedm dnů. Kurzů máme dost.
Více o akci naleznete zde.

Autor: Xénie Křížová
Zpět na přehled článků
highslide