Úrovně pokročilosti pro kurzy angličtiny

4.9.2012 - Angličtina

OnlineJazyky.cz nabízí hned několik stupňů pokročilosti. Chcete se dozvědět, do jaké skupiny se zařadíte? S chutí do toho a během chvilky máte hotovo. Rozhodnout se můžete podle stručných popisů jednotlivých úrovní angličtiny, nebo si rovnou vyzkoušíte online test.

Jak jste na tom momentálně s angličtinou? Máte jasno, protože umíte jen pár slůvek, nebo dumáte, jakou úroveň jste již dosáhli? Pokud se právě rozhodujete začít, nebo pokračovat ve výuce anglického jazyka, svou úroveň pokročilosti si zjistíte velmi snadno online a navíc zcela zdarma. Online rozřazovací test vám prozradí okamžitě po vyplnění, zda se pro vás hodí angličtina pro začátečníky, angličtina pro znalé začátečníky, pro mírně nebo středně pokročilé nebo angličtina pro pokročilé.
 
Online výuka angličtiny patří mezi nejmodernější způsoby vzdělávání a je především výhodná tím, že si čas výuky můžete zvolit sami. Nejdříve zkuste dvě věci – díky DEMO si zdarma prožijte průběh prvního týdne kurzu pro začátečníky. Přiblížíte si styl výkladu, interaktivní cvičení a slovíčka. Zaujala vás forma hodin angličtiny online? Skvělé, nyní přestupte k vyplnění online testu, abyste se mohli brzy pustit do učení ve své úrovni.
 

Angličtina pro samouky zahrnuje tyto úrovně pokročilosti:

Angličtina pro začátečníky (dle klasifikace EU – A1)
Kurz se hodí pro naprosté začátečníky, kteří se ještě nikdy nepokoušeli naučit anglicky a jazyk je pro ně velkou neznámou. Nenásilně se seznámíte s prvními slovíčky a budete se zabývat jednotlivými tématy, kam například patří pozdravy, představování a popis běžných věcí kolem nás. Naučíte se nakupovat v angličtině a osvojíte si fráze pro potřebu návštěvy v restauraci.
 
Angličtina pro znalé začátečníky (dle klasifikace EU – A2)
Máte základní znalosti angličtiny, nebo se stále dokola pokoušíte začínat se studiem? Potom je kurz určen pro vás. Během výuky rozvinete slovní zásobu a osvojíte si další běžné fráze. K hlavním tématům patří cestování, telefonování, lékař a orientace ve městě.
 
Angličtina pro mírně pokročilé (dle klasifikace EU – B1)
Rozšíření vědomostí pro jedince se základy anglického jazyka včetně gramatiky. Během výuky zdokonalíte svoje schopnosti a témata vám dovolí se dorozumět v dalších situacích. Čekají vás fráze a slovní zásoba zaměřené na zaměstnání, telefonování, nakupování, volnočasové aktivity, popisy lidí a bytu. Ponoříte se i do problému nepravidelných a frázových sloves.
 
Angličtina pro středně pokročilé (dle klasifikace EU – B1+)
Kurz je určen pro studující, kteří se umí domluvit anglicky, ale potřebují rozvíjet slovní zásobu a procvičit zajímavá konverzační témata. Komunikaci vylepšíte díky zaměření na kontaktování lidí, řešení problémů běžného života, zdraví, cestování, práci, kancelář a výpočetní techniku a pobyt v hotelu. Očekávejte rozvíjení studia frázových sloves.
 
Angličtina pro pokročilé (dle klasifikace EU – B2)
Ovládáte základní gramatiku a dobře konverzujete? I nadále si můžete rozvíjet svoje  komunikativní znalosti a užití gramatiky v praxi. V kurzu angličtiny pro pokročilé proberete fráze se zaměřením na obchod, peníze, vzdělávání a telefonování. Naučíte se vyjadřovat svoje pocity a názory a z gramatiky vás čekají frázová slovesa a idiomy.
 
Kromě angličtiny všeobecné a pro samouky máte možnost studovat profesní angličtinu se zaměřením na různé obory. Druhy úrovní se u všeobecné angličtiny shodují s rozdělením pro samouky, ale máte navíc jednu další úroveň anglického jazyka pro pokročilé – k prohloubení vašich dosavadních znalostí.
 
Online test pro zjištění úrovně pokročilosti angličtiny najdete zde.
Zpět na přehled článků
highslide