Spouštíme úplně novou mobilní aplikaci

31.10.2018 - Naše novinky

Dnes máme velkou radost. Po třech letech promýšlení konceptu a po roce práce celého našeho IT týmu právě dnes pouštíme naše první studenty do nové mobilní aplikace. Aplikace bude z počátku přístupná pouze na pozvání pro naše studenty a máte-li zájem vstoupit mezi prvními, pošlete nám na info@onlinejazyky.cz váš email, kterým se přihlašujete do studovny a operační systém vašeho telefonu (Android, iOS). V ideálním případě doporučujeme se připojit i do naší Facebookové skupiny pro studenty, kde se dozvíte vždy ty nejaktuálnější informace.

 

Mobilní aplikaci od nás všichni naši studenti získávají bezplatně a mohou v ní studovat kurzy, které mají aktivované ve stávající online studovně, kterou používají na stolním počítači nebo notebooku.

 

Spuštěním mobilní aplikace pro nás však práce nekončí. Ba naopak, jsme připravení s velkým nasazením jednak sledovat vaše první postřehy, podněty a připomínky a jednak postupně přidávat stále další funkce, které nás v průběhu vývoje napadly jako velmi zajímavé a přínosné.

 

Proto, prosím, všechny ty, kteří do aplikace vstoupí, ať nám dají vědět, co si o ní myslí, co se jim líbí a co dalšího by v ní rádi viděli. Všemi podněty a připomínkami se budeme zabývat a vy se tak můžete těšit na další pravidelné aktualizace, které pro vás připravujeme.

 

Za celý náš tým vám přeji, ať se vám náš nejnovější výtvor líbí :-)

Zpět na přehled článků
highslide