Říjen v OJ - nové funkce, nové možnosti

18.11.2013 - Naše novinky


V říjnu jsme v ONLINE jazycích zažili opět několik zajímavých událostí, které posunuly dopředu nás, ale hlavně jazykové kurzy, kterými pomáháme našim studentům.
 
Nová technologie přehrávání řeči
Po dvou měsících příprav a testování jsme nasadili novou technologii text-to-speech, tedy ten kousek software, který na naše studenty mluví cizím jazykem. Hledali jsme dlouho než jsme našli dodavatele, který je schopen dodávat hlas v perfektní kvalitě a jsme rádi, že se vše podařilo dotáhnout jak obchodně, tak technicky. Zkuste si přehrát jakékoli slovíčko jakéhokoli kurzu a pošlete nám svou zpětnou vazbu. Jsem si jistý, že s touto změnou budete velmi spokojeni. Abych nezapomněl, nyní je možné jakákoli slovíčka stahovat i jako MP3. Na počítači studujete, stáhnete si probíraná slovíčka do vašeho MP3 přehrávače a pokračujete ve výuce i na cestě do práce.
 
Rozšíření helpline
Z dlouhodobých statistik vidíme, že naši studenti se studiu věnují s největší intenzitou v odpoledních až večerních hodinách. Ale co když k večeru narazí na něco s čím si neví rady nebo se nás chtějí zeptat? Od října máme pro tyto případy řešení – naše helpline je rozšířena až do 20ti hodin. Věříme, že vám tak budeme ještě blíže a pomůžeme vám překonávat jazykové nástrahy.
 
HR Days 2013
Kromě prodeje koncovým zákazníkům se věnujeme také firemní klientele a postupně rozšiřujeme naší firemní základnu. Letos jsme se byli poprvé představit na veletrhu HR Days. Kdo nás nenavštívil a chtěl by vědět jak můžeme i ve vaší firmě pomoci, zavolejte, napište, přijedeme.
 
Rosteme a rosteme
V říjnu se s námi rozhodlo zlepšit ve znalosti cizího jazyka více než 200 nových studentů – vítejte na palubě. Celkem nás jsou již 3 tisíce za rok provozu ONLINE jazyků – velmi děkujeme za důvěru.
 
I na další měsíce pro vás připravujeme řadu novinek a vylepšení. Většinou se inspirujeme právě vámi, našimi studenty, kteří s námi komunikujete a dáváte nám zpětnou vazbu. Jedno vám chceme říci – nepřestávejte prosím :-)

Autor: Martin Dvořák, ONLINE jazyky
Zpět na přehled článků
highslide