Prosinec v OJ

14.1.2014 - Naše novinky

Tak tu máme rok 2014, dárky jsou rozdané, šampaňské vypité. Co jsme zažili my v OJ před koncem roku, to vám právě teď řeknu.
 

Máme pro vás překvapení, které vám zatím neřekneme

Vlastně to tentokrát ani nebude moc dlouhé, protože jsme připravovali překvapení na začátek nového roku, které vám teď ale ještě nesmím říci :) Určitě se ale máte na co těšit, čeká vás něco, co v ČR zatím ještě nikdo nikdy nedělal. Užitek z toho budou mít všichni začínající angličtináři a my se na to už moc těšíme.
 

Víte, kolik z vás našlo jazykové kurzy pod stromečkem?

To, co říci můžu, je rekapitulace naší vánoční kampaně. Rozhodli jsme se dát každému našemu zákazníkovi, který dá jazykový kurz jako vánoční dárek, vánoční dárek. Jednoduše řečeno, k jednomu dárkovému poukazu jsme přidali druhý zdarma v rámci akce 1+1. A kolik z vás tedy kurzy pod stromečkem našlo? Bylo vás neuvěřitelných 274. Moc děkujeme za důvěru a budeme rádi za vaší zpětnou vazbu.
 

Něco končí, něco začíná

Nemyslím tím teď, že končí rok 2013 a začíná 2014, ale jeden člen našeho týmu s námi v příštím roce pokračovat nebude a čtyři noví se k týmu připojují. Odchází krotitelka čísel a grantová bojovnice Eva, která si svou další životní náplň posledních 8 měsíců den co den nosila s sebou do práce a nyní ji čeká poslední měsíc, než se jí život obrátí naruby. Evě i miminku všichni přejeme hodně zdraví a štěstí a věříme, že se za tři roky do OJ opět vrátí. K novým kolegům patří Jana, Míša a Lenka, o kterých vám řeknu více někdy příště.
 
Přejeme všem našim příznivcům nejen studijní úspěchy v roce 2014.
 
Za tým OJ, Martin


Zpět na přehled článků
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide