Proč ONLINE jazyky? Co řeší ONLINE jazyky?

21.9.2012 - Naše novinky

Historie a zkušenost

Když jsem v roce 1998 nesl prvním studentům 2 sady anglických testů, ještě jsem netušil, že se stanu zakladatelem nejvýznamnější jazykové školy ve východních Čechách a prvního českého otevřeného zkouškového centra Cambridge ESOL. Vůbec jsem netušil, že díky Evropskému sociálnímu fondu a Evropě 2 budu mít příležitost vybudovat výukový systém, který může změnit a zjednodušit studium jazyků tisíce lidem.
 

20.000 absolventů

I když jsme se vždy snažili dělat pro studenty absolutní maximum v podobě nejkvalifikovanějších lektorů a nejlepšího zázemí, viděl jsem, že se lidé v září snadno nadchnou a bohužel jen drtivá menšina studentů "vydrží" přes Vánoční shon a zimní období.
 

Palčivé otázky

I přeš veškeré úsilí jsem viděl, jak lidé nadšeně začinají studovat a během zimy více jak třetina studentů z důvodu Vánočního shonu či nedostatku prostředků po Vánocích jazykové studium opouští a trvale nedosahuje jakéhokoliv progresu. Nejvíce mne trápily tyto palčivé otázky:
 
  • Jak se lidé mohou vymanit z koloběhu věčného zářijového začínání?
  • Jak se mohou naučit mluvit, když se bojí komunikovat ve skupině nebo i s lektorem?
  • Proč 50% Čechů (dle ČSA ) v cizích jazycích stagnuje, i když se v ČR utratí na jazycích 3 miliardy korun ročně?
  • Proč se dokonce 24% Čechů při studiu jazyků výrazně zhoršuje?
  • Proč firmy utratí na jazycích ročně 2 miliardy korun a přitom personalisté zažívají pouze stres s docházkou a pocit beznaděje při prokazování progresu jejich zaměstnanců?
     

E-learning a reálná zkušenost

Když jsme v roce 2007 umístili na web PPT výklady gramatiky a MP3 poslechy slovní zásoby, zjistli jsme, že dokonce i student, který měsíc chybí, je schopný následovat skupinu a chápe aktuální probíranou látku.
 

Zjednodušte si život - ONLINE jazyky Vás vysvobodí z kruhu věčného začínaní

V roce 2008 jsme začali připravovat projekt www.onlinejazyky.cz, který se díky podpoře Evropského sociálního fondu, Evropě 2 a Etneteře, stal nejvýznamnějším projektem v oblasti jazyků v ČR.
 
ONLINE jazyky řeší právě tyto bolestné problémy českého národa. Silou výukové metody je její jednoduchost a dostupnost.
 
Naučíte se mluvit díky tomu, že každý den budete 15 minut trénovat výslovnost s Avatarem. Nebojte se mluvit a opakovat slovíčka a fráze. Pochopíte gramatiku díky srozumitelným českým výkladům. Složíte mezinárodní jazykové zkoušky díky cvičením, které je nanečisto simulují.
 
Zjednodušte si život a vytrvejte. Po 1 roce Vám garantuji, že se Váš úspěch dostaví. A stačí Vám 15 minut denně.
 
Ing. Tomáš Morávek,
zakladatel projektu
Zpět na přehled článků
highslide