ONLINE jazyky přicházejí a čeká je další intenzivní vývoj

3.9.2012 - Naše novinky

V naší republice je online studium jazyků již známé, ale pokud chcete něco víc, zaměřte se na OnlineJazyky.cz. Dnes vám představíme třináct důvodů výhodnějších online kurzů. Dozvíte se, jak zjistit vaši úroveň jazyka a seznámíte se s možnostmi výuky jazyků pro zaměstnance vaší firmy nebo se zaměřením kurzů na různé obory.

Porovnáváte výuku jazyků s pořádně hrůzným hororem? Klasické kurzy skutečně nemusí vyhovovat každému, ale kvůli tomu přece nezanevřete na vzdělávání v cizích jazycích, které je v současné době velmi potřebné. Nejmodernější výuka angličtiny vás pohltí neobyčejnou zábavností. Už žádné mučení s biflováním slovíček a málo používaných frází! Pusťte se do her, kvízů, interaktivních cvičení, video výkladů a anglické gramatiky.
 
Anglické kurzy online pro každého
Stačí se rozhodnout a můžete se pustit do kurzu. Neplatí žádné omezování věkem a hledání správného času, kdy se budete schopni vždy uvolnit na studium. Online škola jazyků nepotřebuje pravidelné docházky, ale vy si vždy rozhodnete, kdy se budete angličtině věnovat. To vše z pohodlí domova! Jednotlivé kurzy jsou rozděleny do několika úrovní pokročilosti. Jestliže nevíte, kam byste své znalosti zařadili, udělejte si zdarma rozřazovací test.
 
OnlineJazyky.cz pomohou s angličtinou začátečníkům, mírně a středně pokročilým i pokročilým. Navíc se do projektu mohou přihlásit i jedinci potřebující znalosti angličtiny ze svého oboru. Potřebujete umět konverzovat ve své profesi? Odborná angličtina vás naučí psát dopisy, emaily a faxy, zaměříte se podle potřeby na právo, strojírenství, IT, lékařství, farmacii či stavebnictví. Celkem je připraveno sedmnáct profesních specializací.
 

Třináctka – vaše šťastné číslo výhod kurzů na OnlineJazyky.cz

1-  Akreditovaní lektoři a rodilí mluvčí.
2 – Připravíte se na mezinárodní jazykové zkoušky. Můžete získat mezinárodní kvalifikace Cambridge ESOL, Hueber, DELF či DELE.
3 - Výuka ušitá na míru pro začátečníky, pokročilé i profesionály.
4 -  Pokroky ve znalostech již při studiu 20 minut denně nebo třikrát 40 minutách týdně.
5 -  Snadná kontrola zadaných úkolů, možné procvičování frází a slovíček. Reálný poslech MP3 nahrávek
6 – Systém kurzu je velmi snadný a přehledný.
7 -  Studujete nejen ze všech druhů počítačů a notebooků ale i ze smartphonů a dalších dotykových zařízení.
8 -  Zdarma si vyzkoušíte první týden výuky angličtiny pro začátečníky. Seznámíte se s průběhem výuky, poslechnete si nahrávky učiva.
9 – Firmy mohou přihlásit své zaměstnance a kontrolovat jejich docházku i pokrok ve studiu. K dispozici jsou grafy, výkazy a kontrolní a komunikační systém.
10 – Osobní lektor je tu pro vás 24 hodin denně. V mnohém vás příjemně překvapí a nezažijete s ním žádnou nudu!
11 – PDF výklady a nahrávky (včetně video nahrávek) v ceně kurzu.
12 - Učí se čtyři světové jazyky – angličtina, francouzština, španělština a němčina.
13 – Skvělá cena kurzu a slevy pro držitele ISIC, ITIC, SCHOLAR. Roční kurzy se slevou.
 
Vylepšete své jazykové schopnosti zcela nenásilnou formou a získejte jistotu v konverzaci s cizinci!
Zpět na přehled článků
highslide