Last last minute dárek

16.12.2013 - Naše novinky

Zrychlená doba, ve které žijeme, nám umožňuje za čím dál kratší čas stihnout stále více věcí. Nezdržují nás procesy, méně čekáme, méně se musíme přizpůsobovat a stejně jako trh je k dispozici nám 24 hodin denně, my jsme 24 hodin denně k dispozici trhu. A jelikož nám tyto vymoženosti mnohokrát půjčují i ten čas, který vlastně nemáme, stává se často, že nestihneme ani ten last minute.

Ale v klidu.

Chytráci vymysleli last last minute :)

Chytré řešení last last minute

Nákupní proces, v celé jeho šíři, to jest to, že se o možnosti konkrétní nabídky vůbec dozvíme, to že se díky recenzím, testům a komentářům rychle zorientujeme, že bleskově vybereme, koupíme, zaplatíme a případně vyreklamujeme a vracíme zpátky, nás ale obírá o pár důležitých a i příjemných rozměrů (nejen) vánočních nákupů.

Těšení se

Těšení se: asi budete souhlasit s tím, že většině z nás působí větší radost dárky dávat, než dostávat. Když nákup řešíme v posledních vteřinách, obíráme se o dny a týdny radosti z toho, co se nám povedlo sehnat.
 

Plánování

Plánování: když víme, že nakoupíme na poslední minutu, jsme líní nad nákupem přemýšlet dopředu. Děláme tak často urychlená a nesprávná rozhodnutí, z bytu vetešnictví a často nakoupíme za levno dráž, než bychom nakoupili, kdybychom přemýšleli déle.
 

One to one dárkový marketing

One to one dárkový marketing: místo toho, abychom blízkého člověka, kterému vybíráme dárek, celý rok pozorovali a potají sbírali indicie, co by jej asi tak potěšilo, čím bychom ho překvapili sami bez toho, aby musel psát Ježíškovi a nechávat nám to na stole, vybíráme... podle úplně jiných kritérií. Podle ceny, podle dostupnosti, podle toho, co ještě nemá (!!!), podle toho, co by se tak líbilo dostat nám...
 

Čas na last last minute dárky

Jestliže čtete tento článek, je čas last last minutů a vy nemáte pro všechny nakoupeno. Pro příští sezonu vám něco z výše popsaného možná pomůže zařídit vánoční nákupy jinak, v této sezóně vám nabízíme šanci zachránit situaci. Opravdu hodnotný dárek. 2 za cenu 1. Životní příležitost pro kariérní růst a svobodné cestování. Zábava.

Toto je poslední last last second příležitost využít akci 1 + 1 zdarma!

Zakupte darovací voucher v hodnotě 2.990 Kč nebo 2.490 Kč a druhý voucher ve stejné hodnotě vám darujeme. Jděte rovnou ke košíku zde.

Autor: Xénie Křížová

   
Zpět na přehled článků
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide