Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Blog

Vše o angličtině a cizích jazycích zdarma

Jsou Češi při studiu jazyků národem věčných začátečníků?

7.4.2011 - Napsali a řekli

Téma tiskové konference:


Jsou Češi při studiu jazyků národem věčných začátečníků? Pokud ano, jak to?
Jsou Češi v přístupu k výuce spíše konzervativní nebo hledají novinky a moderní přístupy?
Zveme Vás na tiskovou konferenci, která představí výsledky sociologického průzkumu, která přináší zajímavé odpovědi na tyto otázky.


Cestovatelský portál Turistika.cz připravil krátký výzkum studia cizích jazyků ve spolupráci s Evropským vzdělávacím centrem v Hradci Králové a v Pardubicích. Cílem je zjistit, jak se lidí cizí jazyky učí, jaká forma výuky jim vyhovuje, při jaké formě výuky se zlepšují nebo zhoršují. Výzkumu se zúčastnilo více než 1 000 respondentů.

Turistika.cz, 55 000 článků, 420 000 fotografií z celého světa

Občasným i nadšeným turistům, cestovatelům a výletníkům vytváříme unikátní zdroj informací, databanku zkušeností a praktických rad ostatních turistů, cestovatelů a výletníků pro ještě větší požitek z cesty a výletu, ušetření peněz či nepříjemných situací a bezpečný návrat domů z tuzemska i zahraničí.

SMS jazyky

Ač se výuka cizího jazyka prostřednictvím SMS může zdát na první přečtení bláznivá, opak je pravdou. Sto šedesát znaků denně není samo o sobě mnoho. Mít však za úkol, den co den se je naučit, je to tak akorát. Jsou-li slova a fráze použity způsobem, který je pro lidské chápání intuitivní, úspěch výuky prostřednictvím SMS a MP3 je zaručen.

Co se vlastně získáte?

Počítejte, tři slova a tři fráze denně. Za měsíc 180 slov a frází. Za rok přes 2000 slov a frází. Tento osobní pokrok Vám v oblasti slovní zásoby zajistí výrazné zvýšení komunikačních schopností až o 50%, zvýšení schopnosti rozumět až o 80% a 100% pokryje nároky na slovní zásobu ke Cambridge, DELF, DELE, Goethe a dalším jazykovým zkouškám.

Nezapomněli jsme ani na výslovnost

Správná výslovnost slovíček a frází je zajištěna doprovodnými MP3 zasílaných do emailu, které jsou součásti SMS kurzu zdarma. Tyto MP3 k nácviku výslovnosti a porozumění, jsou velmi oblíbené při cestě autem, uklízení, sportu, v čekárně, atd.

Fotografie z tiskové konference

highslide