JOBS EXPO-LINGUA SHOW 2016 se blíží a my tam budeme také!

22.2.2016 - Naše novinky

S radostí vás zveme na mezinárodní veletrh pracovních příležitostí JOBS EXPO 2016. A stejně jako loni i letos nás můžeme přijít navštívit k našemu stánku ONLINE learning. Rádi se s vámi podělíme o naše jazykové zkušenosti, pomůžeme vám s výběrem vhodného kurzu, ať už pro váš osobní rozvoj či pro vaše zaměstance. Přijďte si naše kurzy vyzkoušet. Náš tým se na vás bude těšit.
 
A kdy a kde se akce koná? 10. - 11. 03. 2016 na Výstavišti v pražských Holešovicích.
 
Veletrhy JOBS EXPOLINGUA SHOW můžete navštívit vždy od 10 do 18 hodin (Čt, Pá). Vstupné na obě akce je zdarma včetně všech doprovodných programů.
 
Co vám veletr nabídne? Především pracovní příležitosti, poradí s pracovním pohovorem i osobním rozvojem, ale také profesionální koučink s odborníky a mnoho dalšího. Firmy nabídnou práci, doprovodný program naučí, jak nechybovat při jejím hledání a jak si osvojit dovednosti. Nechte se zdarma nalíčit a vyfotit profesionálním fotografem na svůj životopis. S JOBS EXPO probíhá i vzdělávací veletrh LINGUA SHOW, který napomůže nejen jazykové vybavenosti uchazečů o práci, ale také představí rozmanité jazyky a kultury, vzdělávací a rekvalifikační projekty, mezinárodní jazykové výměnné programy nebo si otestujte své jazykové dovednosti.

Více se dozvíte na www.jobsexpo.czwww.linguashow.cz.

Těšíme se na vás!
JOBS EXPO-LINGUA SHOW
Zpět na přehled článků
highslide