Easy Lingo: Soutěž o nejpilnější studenty

27.10.2017 - Naše novinky

V rámci akce EasyLingo: Anglicky za 30 hodin byla vyhlášena soutěž o 10 nejpilnějších studentů. Do soutěže se může zapojit každý student, který zakoupil a studuje balíček EasyLingo. Na začátku měsíce budeme vyhlašovat vždy 10 nejpilnějších studentů za měsíc předchozí, kteří budou mít nejlepší výsledky. Pořadí studentů bude určovat algoritmus.

Mechanismus pro výpočet je směrován na všechny úrovně, neupřednostňujeme žádnou jazykovou úroveň a nezáleží tedy na tom, zda je student začátečník nebo pokročilý. Výpočet je proveden tak, aby byl spravedlivý a máme opatření i proti tomu, že pokročilý student bude schválně vyplňovat kurz pro začátečníky. Se vším ve výpočtu počítáme.

Cílem je podpořit studenty ve studiu, a tak nezohledňujeme jen jazykový posun, ale také čas strávený ve výuce, počet naučených slovíček, úspěšnost splněných cvičení apod.

Soutěžíme o krásné ceny, které budou vyhlášené na našem blogu spolu s výherci. Sledujte náš blog a poctivě a pilně studujte! Soutěže v rámci akce EasyLingo budou probíhat až do konce března 2018.

Hodně zábavy při studiu a mnoho studijních úspěchů!

Zpět na přehled článků
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide