Co všechno umí OnlineJazyky.cz?

5.9.2012 - Naše novinky

OnlineJazyky.cz vznikly pro potřeby současné uspěchané doby. Nemáte čas docházet na klasické kurzy? Zkuste to s námi! Online kurzy probíhají v několika úrovních pokročilosti, slovíčka a gramatiku se naučíte dynamickým způsobem, bude k vám promlouvat několik hlasů rodilých mluvčích, či se se zaposloucháte do MP3.

Významný projekt ve vzdělávání jazyků v naší republice změní studijní možnosti mnoha lidem. Jednoduše se už nebudete vymlouvat na nedostatek času, protože začít můžete kdykoliv a odkudkoliv. Ke studování potřebujete jenom počítač, notebook, smartphone nebo jiná dotyková zařízení.
 
Právě začínáme...
Pusťte se do prozkoumání stránek OnlineJazyky.cz a nejprve vás jistě potěší, že si lze zjistit jazykovou úroveň pomocí online testu. Služba je zcela zdarma. Dalším plusem je, že si online kurz také zkusíte zdarma a pak se rozhodnete, jestli vám vyučovací metoda dostatečně vyhovuje.
 
Slovní zásoba rychle ve vašem mozku
Máte problémy se zapamatováním slovíček a frází? OnlineJazyky.cz mají pro vás připravenou interaktivní formu výuky. Vše si lépe a snadněji zapamatujete, protože cvičení zahrnuje čtyři fáze: čtení, poslech, dril a nácvik ke cvičení. Pokud vám nějaké slovíčko vypadlo z hlavy, nebo nechápete celou větu, spolehněte se na okamžitý překlad. Na slovo nebo větu najeďte ukazatelem myši, dvakrát klikněte a vzápětí máte překlad do češtiny.
 
AVATAR ve vašem pokoji!
Mluvící rodilý AVATAR se k vám dostane díky vybrané postavě rodilých mluvčí. K dispozici je více jak 250 postav. Zaposlouchat se můžete do deseti hlasů. Funguje to tak, že si označíte vykládanou látku nebo určitou frázi a slovíčko a mluvčí vám to přečte. Jestliže vám dělá problém výslovnost, nahrajte se a porovnávejte s rodilým mluvčím. Tímto způsobem se jistě zlepšíte! Dále vás čekají velmi zábavná interaktivní cvičení. Jakmile úkoly dokončíte, nastoupí umělá inteligence, aby vyhodnotila vaše úsilí. Následně se dozvíte o svých chybách a v případě, že to někde nebude ještě úplně dobré, bude vám doporučeno opakování.
 
Jazykové nahrávky k poslechu i k dívání
Sady MP3 nahrávek se slovíčky vám pomohou v lepší zapamatovatelnosti slovní zásoby. Video výklady vám díky lektorce přinesou gramatiku v záživnější formě. Mimochodem revoluční výklady pomocí videa je zatím jediný v České republice. Gramatiku na videu si pochopitelně lze stáhnout.
 
Zajímá vás cena kurzů? Aktuální ceník je tu pro vás!
Kurz pro jednotlivce – 1 kapitola/1 měsíc
Cena 299 Kč (kurz má 13 kapitol)
 
Kurz pro jednotlivce, držitele ISIC, ITIC, SCHOLAR – 1 kapitola/1 měsíc
Cena 249 Kč (kurz má 13 kapitol)
Profesní kurz – specializovaný FCE - 1 kapitola/1 měsíc
Cena 499 Kč (kurz má 7 kapitol)
 
Profesní kurz – specializovaný FCE, pro držitele ISIC, ITIC, SCHOLAR - 1 kapitola/1 měsíc
Cena 399 Kč (kurz má 7 kapitol)
 
Nákupem ročního studia ušetříte! Zaplaťte si celý rok studia vybraného světového jazyka a získáte tři kapitoly zdarma + Cambridge zkoušku nanečisto.

Ne všechny kurzy jsou nyní k dispozici, ale pracucjeme na jejich co nejdřívějším spuštění. 
 
OnlineJazyky.cz vám také nabízí dárkové certifikáty. Darujte svým blízkým nebo zaměstnancům online kurzy a určitě nezklamete.
Zpět na přehled článků
highslide